w

Przerwa piłkarska? Żaden problem! Dubel z CS:GO z ciekawym kursem już czeka!

Wczorajszy kupon to niestety zwrot ze względu na brak Alvesa w pierwszym składzie Barcelony (rozegrał ostatnie 10min). Dziś skupiamy się już na rozgrywkach e-sportowych ze względu na brak sensownych (dla mnie) spotkań piłkarskich. Ze stawką nie szalejemy, gramy raczej pod emocje, a co i dlaczego gram postaram się wyjaśnić poniżej:

eWinner logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Wisła Kraków vs AGO – zapowiedź meczu, typ

Spotkanie 26 drużyny na świecie (Wisła) oraz 141 (AGO) to raczej ‘mecz do jednej bramki’ szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią formę obu zespołów. Wisła radzi sobie nieźle – pokazała się z niezłej strony w ESL Challengerze, na Majorze na tle fnatic niestety srogo polegli, ale w Pinnacle’u wygląda to całkiem przyzwoicie. Ostatni, chociażby, mecz ze SKADE naprawdę mógł się podobać (szczególnie Mirage) pomimo porażki, a sam Sobol z Goofy’im udowodnili, że są w niezłej formie. Czy taka forma powinna wystarczyć aby pokryć dość srogi handicap? Ja uważam, że tak. Ostatni mecz (co prawda z KEi’em w składzie) to absolutna dominacja ekipy z Krakowa 16-4, 16-4 24 stycznia. Wcześniej wyglądało to podobnie choć nie aż tak tragicznie dla AGO. Typ bardzo mocno pod formę obu zespołów w ostatnim czasie, którą przedstawię Wam poniżej:

HLTV
HLTV

Ewidentnie statystyka (ale też gra) podpowiada nam, że AGO daleko od sensownego CSa, zaś Wisła prezentuje się na wszelakich eventach naprawdę solidnie. Uważam, że dziś zaprezentują swoje najlepsze oblicze i pokażą F1KU’owi z ekipą jak należy strzelać.

SKADE vs MAD Lions – typ, kurs

Przechodzimy już do bardzo ciekawego zestawienia z bułgarską formacją SKADE (#18) oraz MAD Lions (#67). Wiadomym jest, że SKADE to absolutny faworyt w tym starciu, ale czy na pewno uda im się wygrać 2-0? Ja uważam, że ML powalczy i nie odda tego meczu do zera. Czy stać ich na to? Jeśli tylko MICHU oraz jL staną na wysokości zadania i będą strzelać tak, jak potrafią to uważam, że bez problemu są w stanie swoje Inferno ugrać. Co prawda SKADE również słynie z tej mapy i rozgrywa ją dość często, ale uważam, że drużyna pokroju MAD jest w stanie ich tam pokonać. Liczę na przebłyski indywidualności oraz, po prostu, słabszą dyspozycję dnia Bułgarów. Ostatnie mecze? Proszę bardzo:

HLTV
HLTV

Szczerze mówiąc to porażka SKADE z Bad News Eagles oraz fakt, że bardzo często tracą mapę nawet w wygranych spotkaniach skłoniła mnie w stronę tego typu. Oprócz tego fakt, że MAD równie często ‘wyciąga’ choćby mapę po prostu pasuje mi do tego meczu. DW? Dla mnie jest to 2-1 na korzyść SKADE mimo wszystko. W razie gdyby ktoś chciał zagrać pod trebel bez podatku to dorzuciłbym tam pewnie zwycięstwo Endpoint, gdyż jest po prostu lepszą drużyną od Finest. Wracając jednak do aktualnego typu – liczę na przebłysk Polaka i jLa i uważam, że kurs 1,7~ jest jak najbardziej do gry w tym przypadku.

Podsumowanie kuponu, kurs

Reasumując – oba te zakłady są naprawdę bardzo sensowne, a formy zespołów wskazują właśnie na taki przebieg wydarzeń. Sam zagram zapewne trebla pod promocję w ewinner, dorzucając Endpoint, o którym też wspomniałem, ale Was pozostawiam z fajnym dublem z kursem 3.01, który jest naprawdę bardzo przyjemny. Pierwszy mecz rozpoczynamy o 18 (o ile ktoś nie zagra Endpoint, które rozpocznie o 16) i czekamy na kolor zielony. Powodzenia!!

Komentarze

Ładowanie…

Dubel z podwójnym DNB! Eliminacje do Mistrzostw Świata w strefie Oceanii!

Nudny poniedziałek? Nie u nas! Gramy piłkarskiego dubla o 294 PLN!