markus spiske XHTBZpRBoi0 unsplash 1

Finlandia vs Kanada – zapowiedź meczu i typy na finał Mistrzostw Świata!

Pierwszy dzisiejszy typ mamy na plus, więc możemy pokusić się o kolejne propozycje. Tym razem nasze oczy będą zwrócone na finał Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Szykuje nam się naprawdę świetne widowisko z wieloma pytaniami. Jakie typy wybrać na mecz Finlandia – Kanada? To postaram się Wam przedstawić w poniższej analizie, zapraszam!

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=2]

Finlandia vs Kanada – zapowiedź meczu

Już dziś o 19:20 rozpocznie się wielki finał Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. W nim zmierzą się ekipy Finlandii i Kanady, co zapowiada nam naprawdę świetne widowisko. Bukmacherzy delikatnie faworyzują gospodarzy tego turnieju, ale gra przyjezdnych wygląda dużo lepiej w fazie play-off. Niełatwo jest jednoznacznie określić, kto wygra w tym meczu, ale jedno jest pewne, będzie mieli naprawdę dobre show. Czego spodziewać się po tym spotkaniu?

Myślę, że na uwagę zasługują ofensywy obu ekip. Finlandia na tym turnieju zdobyła 33 bramki w 9 meczach. W takiej samej ilości spotkań, Kanadyjczycy zdobyli ich 44. W tym elemencie wypadają lepiej hokeiści zza oceanu, ale pod względem defensywy, to znacznie lepsi są gospodarze tej imprezy. Ja myślę, że jednak to się balansuje i w głównej mierze zdecyduje dyspozycja dnia i przede wszystkim bramkarzy. Dziś tych jakościowych strzałów będzie na pewno dużo i spodziewam się też kilku kar. Kanada lubi łapać je w głupi sposób, przez co Finowie mogą szybko zdobyć bramkę.

Typy na mecz Finlandia – Kanada

Dzisiaj poszedłem dość nietypowo, bo nie wybrałem zwykłego overa. Nie mam do końca przekonania, choć może tych bramek być naprawdę sporo. Na dziś typuję gola w każdej tercji po kursie 1,84 i już tłumaczę dlaczego. Kanada wolno wchodzi w mecze, często tracą bramki w pierwszych 10 minutach lub pozwalają na dużo swoim rywalom. Wspominałem też o karach i to może być woda na młyn dla Finów.

Suomi dobrze rozgrywają swoje przewagi, a Kanada często łapie te kary z początku. Motywacja dziś będzie ogromna, będzie dużo walki, dzięki czemu kilka “dwójek” powinno wpaść. Myślę, że to nam otworzy właśnie drogę do gola w pierwszej tercji. W drugich, zwykle pada najwięcej na goli. Wynika to też ze zmian, które trzeba przeprowadzać po drugiej stronie tafli. Pojawiają się wówczas błędy i robi się więcej miejsca na wjazd do tercji rywali.

Jeśli chodzi o tercję trzecią, to przy prowadzeniu którejś z drużyn, nie będzie żadnego kalkulowania. Na pewno będzie empty i będzie duża walka o wyrównanie czy zmniejszenie strat. Moje przeczucie mówi o golu Finlandii w pierwszej tercji, w drugiej na pewno Kanada. W trzeciej może zadziać się już wszystko. Moim zdaniem, zakład na gola w każdej tercji jest naprawdę dobry i warto go zagrać!

image 114

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę