w

Francja i Włochy w dublu? Gramy o 280 PLN oraz singiel z kursem 7,75!

Czekaliście na propozycje ode mnie? Jeśli tak, to zapraszam po moje typy na dziś. Oferta dzisiaj bardzo bogata, było z czego wybierać, a ja mam dla Was dubel z Włoch i Francji, ale nie tylko. Będziemy na derbach Rzymu oraz hitowym meczu pomiędzy Marsylią, a Niceą. Emocji z pewnością nie zabraknie, dlatego szybko przechodzimy do zapowiedzi spotkań. Zapraszam!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

AS Roma vs Lazio – zapowiedź meczy, typy na dziś oraz kursy

Już o 18:00 rozpocznie się bardzo ciekawy, a wręcz elektryzujący mecz na Stadio Olimpico w Rzymie. Dla mnie, dla fana Serie A, będzie to naprawdę święto, ale podkolorowane moim typem. Nie będę się opierał na statystykach, nie będę pisał Wam o liczbach. Nie muszę tego robić, wszystko mam w głowie i napiszę Wam, jak widzę ten mecz.

Obie drużyny bez problemów kadrowych, obie ofensywy są sprawne niemal w 100%. Czemu o tym piszę? A no dlatego, że nie będzie tu grania w obronie. Spodziewam się meczu box to box, w którym okazji nie zabraknie. Wszystko jest kwestią skuteczności, ale na takich rywali Ciro lubi grać i mam takie przeczucie, że może dać hat-tricka. Do dubelka daje over 2 bramki, bo kurs 1,57 to duża przesada, ale warto również dać singla z wyższą linią.

Marsylia vs Nicea – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Druga opcja to już rywalizacja we Francji, która rozpocznie się o 20:45. Marsylia podejmie u siebie zespół ze słonecznego miasta, Nicei. Ciężko znaleźć mi faworyta, ale wydaje się, że można śmiało pokusić o tezę, że obie drużyny zdobędą bramkę. Moim zdaniem to wcale nie jest odważna teza, bo prawdopodobieństwo tego zdarzenia jest dosyć wysokie.

Dobrze wiecie, że BTS u mnie nie gości często, a do dubla wcale nie wymagamy takiego kursu. Zdecydowałem się więc na over 1,5 bramki i jeśli dobrze pójdzie, to może zostać pokryty w jednej połowie. Dużo zależy też od tego, jak się rozwinie ten mecz i kiedy padnie pierwsza bramka. Jeśli wpadnie w pierwszej połowie, to można się pokusić o wyższy over.

Podsumowanie kuponu + dodatkowy singiel z kursem 7,75!

Kupon podwójny wygląda naprawdę ciekawie, a kurs ogólny też wyszedł całkiem niezły. Niewiele nam brakuje do podwojenia, ale myślę, że nie ma sensu nic więcej dokładać. Można za to spróbować bardzo fajny singiel na mecz w Rzymie. Kurs 7,75 na 5 bramek w meczu to duża przesada, jeśli grają ze sobą takie drużyny. Uważam, że trzeba to spróbować!

Komentarze

Ładowanie…

Górnik, Osijek i Tottenham na celowniku! Gramy tripel z kursem 3.12.

Singiel z El Clasico w walce o podwojenie!