w

Freebet za grę z nową aplikacją w Betcris

W dzisiejszych czasach zdecydowaną większość obstawiających zakłady bukmacherskie stanowią gracze mobilni. Powoli kończy się era przepełnionych punktów hazardowych pełnych zapalonych obstawiaczy. Idziemy wraz z postępującą technologią, a Betcris wcale nie zwalnia z tempa. Ten nowy polski i legalny bukmacher postanowił wyjść na przeciw wygodnym typerom i zaoferował wszystkim nowym specjalny freebet za grę z nową aplikacją. Sprawdź więcej szczegółów w tym materiale. Radzimy się śpieszyć! Promocja trwa tylko od 12:00 do 23:59 i tylko dzisiaj!

Betcris logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Jak odebrać Freebet za grę w aplikacji?

Zasady są bajecznie proste, a do ich wykonania potrzebujesz jedynie smartfona lub tableta z dostępem do internetu. Betcris, tak jak STS, Fortuna czy BETFAN, przychodzi z ofertą dobrze zoptymalizowanej, w pełni funkcjonalnej i bogatej wersji mobilnej swoich zakładów bukmacherskich. W pierwszej kolejności bukmacher zdecydował się na publikację swojej appki na urządzenia z systemem Android. Oto kroki, jakie należy podjąć, aby otrzymać swój freebet od depozytu w Betcris. Jako przykład weźmy gracza, który nie założył jeszcze konta:

 • Zarejestruj się w Betcrisie z TEGO LINKU
 • Skorzystaj z oferty powitalnej (aby otrzymać jedno i drugie, polecamy najpierw skorzystać z przeglądarki, a dopiero później z aplikacji, aby nie ominął cię bonus) – otrzymaj 50 PLN bez ryzyka oraz Freebet 200 PLN
 • Dokonaj depozytu za minimum 50 PLN (depozytu możesz dokonać zarówno z aplikacji mobilnej jak i z przeglądarki)
 • Zagraj tylko dzisiaj! kupon za minimum 50 PLN składający się z conajmniej 3 zdarzeń z kursem 1.30
 • Niezależnie od tego, czy kupon wejdzie, czy nie – Freebet trafi na twoje konto?

Ile bonusu mogę otrzymać?

Niezależnie od postawionej stawki i zagranych zdarzeń, freebet jaki otrzymasz będzie taki sam. Na dzisiejszy bonus “Zagraj z aplikacją“, legalny bukmacher Betcris przewiduje bonus Freebet w wysokości 20 PLN za spełnione wyżej warunki. Oferta jest bardzo dobra. Oczywiście obowiązuje zarówno na kupony przedmeczowe, jak i Live. Należy jednak pamiętać, że oferta bonusowa w Betcris nie jest brana pod uwagę do warunków Freebetu za aplikację.

Warunki promocji

 1. Organizatorem promocji „Bonus w aplikacji Android” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.
 2. Promocja „Bonus w aplikacji Android” obowiązuje dnia 14.03.2022 roku od godziny 12:00 do godziny 23:59.
 3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:
  a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.
  b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu AKO ze stawką min. 50 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającego co najmniej TRZY zdarzenia z kursem pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.30. Zakład MUSI zostać zawarty w aplikacji mobilnej Betcris.
 4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 20 PLN.
 5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
 6. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 15.03.2022 roku, do godz. 15:00.
 7. Przyznany freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30.
 8. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.
 9. Zakłady SOLO, systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
 10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
 11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
 13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

Komentarze

Ładowanie…

Superbet: Kurs 100.00 na wygraną United lub Atletico w postaci bonusu 200 zł

Kolejny typ z Primera Division ‼️ Gramy singiel z meczu Realu Madryt