w

GOPlusBet bonus powitalny 100 zł | z kodem promocyjnym

Każdy bukmacher chce przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów, stąd oferuję atrakcyjne bonusy powitalne na start zawierania zakładów wzajemnych. Również bukmacher GOPlusBet dla swoich nowych użytkowników przygotował atrakcyjny zestaw bonusów startowych. Bonus obowiązuje tylko po rejestracji konta. Nowi użytkownicy mogą liczyć na wysoki zwrot kasy za pierwszy postawiony zakład, przyznany w formie freebetu. Sprawdź w naszym artykule jak odebrać promocyjny pakiet powitalny w Go+Bet na rok 2022 oraz jakie są najważniejsze zasady i warunki obrotu premiami finansowymi.

Bonus powitalny GoPlusBet – jak działa?

Jeżeli zdecydujesz się założyć nowe konto do stawiania betów otrzymasz dostęp do najlepszego pakietu powitalnego w kwocie 100 zł. Bonus działa tylko dla nowych graczy, którzy założą nowy profil typera.

Kod promocyjny GO+betobecnie brak
Freebet (darmowy zakład)100 zł
Obrót bonusem bez depozytu1-krotny (1x)
Działa w aplikacji mobilnej?obecnie nie

Bonus powitalny w GOPlusBet działa w roku 2022 i jest przyznawany w formie darmowego freebetu w kwocie 100 zł. Obecnie nie posiadamy tam jeszcze kodu promocyjnego jednak polecamy sprawdzić ofertę tego buka, a jeżeli tylko będzie możliwość założenia konta z naszym kodem to od razu Was o tym poinformujemy.

Go+Bet bonus powitalny na start

Oferta promocyjna w postaci pakietu powitalnego została przygotowana dla każdego nowego gracza, który założy konto u licencjonowanego bukmachera GoPlusBET. W skład bonusu powitalnego wchodzi:

 • freebet do 100 zł za postawienie zakładu

W poniższym artykule dowiesz się jak dokładnie odebrać bonus powitalny na start w Go+Bet oraz jakie są warunki wymogu obrotu dodatkową kasą. Dodatkowo zostaną objaśnione wszystkie promocje, które znajdziesz na platformach koncesjonowanego bukmachera.

Go+Bet bonus za pierwszy zakład w postaci freebeta 100 zł

Nowych użytkowników GoPlusBet wita atrakcyjnym bonusem powitalnym w kwocie 100 zł. Wszyscy, którzy zdecydują się zarejestrować nowe konto mogą otrzymać do 100 zł freebetu za pierwszy postawiony kupon. Darmowy zakład zostanie przyznany niezależnie od rozliczenia pierwszego zakładu. Nowi typerzy otrzymają bonus od depozytu zarówno w przypadku wygranego jak i przegranego zakładu.

Warto tutaj wspomnieć od razu, że freebet zostanie przyznany w wysokości 50% pierwszej stawki kuponu. Tak więc, aby odebrać darmowy bet należy zasilić konto depozytem w kwocie minimum 20 złotych. 20 złotych to minimalna kwota jaka kwalifikuje nowego gracza do otrzymania free-betu. Pamiętaj, że bonus w postaci freebeta obejmuje tylko pierwszy wysłany (postawiony) kupon w GoPlusBet Zakłady Bukmacherskie.

Co więcej – bukmacher Go+Bet oferuje grę bez podatku od gier hazardowych, a więc jeżeli zagrasz swój zakład za 100 zł to na konto otrzymasz freebet w wysokości 50 zł, bo przecież od stawki zakładu nie jest pobierany podatek dochodowy!

Jak otrzymać maksymalną kwotę freebetu w Go+Bet?

Jak już mówiliśmy wyżej ten legalny bukmacher nie pobiera podatku od postawionych zakładów! Tak to możliwe i zgodne z prawem. Tak więc, aby zgarnąć maksymalny bonus powitany 100 zł w Go+Bet należy zagrać swój pierwszy kupon za dokładnie 200 zł. W takiej sytuacji typer otrzyma gratyfikację 50% od stawki zakładu, czyli 100 zł, która zostanie przekazana w formie freebeta (darmowego zakładu).

Warto tutaj wspomnieć, że wyższa stawka przekraczająca podaną kwotę (200 zł) nie da wyższego freebetu na start. Maksymalnie możemy odebrać 100 zł nawet w przypadku postawienia zakładu za 400 złotych, czy 600 złotych.

Zasady bonusu powitalnego w GoPlusBet

Na początku chcemy zaznaczyć, że pakiet powitalny w GoPlusBet online nie ma wygórowanych warunków i z pewnością każdy typer sobie z nimi poradzi. Zarówno ten, który posiada już konto u któregoś z licencjonowanych bukmacherów jak forBET, czy Superbet, a także ten, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z grami hazardowymi.

 • wpłać kasę na nowe konto w kwocie minimum 20 zł
 • puść pierwszy kupon za minimum 20 zł
 • kupon może być pojedynczy (SOLO) jak i akumulowany (AKO)
 • minimalny kurs zakładu musi wynosić 1.80
 • na Twoim koncie pojawi się freebet w wysokości 50% pierwszej stawki

Po spełnieniu powyższych warunków do 48 godzin od rozliczeniu zakładu otrzymasz freebet na swoje konto. Przykładowo, jeżeli postawiłeś pierwszy zakład sportowy za 50 zł otrzymasz 25 zł freebetu.

Jak odebrać bonus powitalny w Go+BET?

Zgodnie z oficjalnym regulaminem warunki odbioru premii finansowej w wysokości 50% pierwszej stawki zakładu w ramach pakietu powitalnego w Go+Bet są proste, a z naszą instrukcją z pewnością poradzisz sobie z odbiorem promocji bukmacherskiej:

 • Załóż konto wpisując klikając w któryś z banerów w artykule lub wchodząc na stronę Go+Bet
 • dokonaj wpłaty na konto w kwocie minimum 20 zł
 • wybierz dowolną liczbę selekcji na Twój zakład z kursem minimum 1,80
 • kupon automatycznie będzie objęty bonusem powitalnym w formie freebetu – do kwoty 100 zł. Nie musisz nic zaznaczać na swoim zakładzie
 • W w ciągu 48 godzin otrzymasz 50% stawki w formie darmowego zakładu
 • freebet podlega warunkom obrotu

Klient może skorzystać z promocji w ciągu 90 dni od daty rejestracji oraz w ciągu 14 dni od daty dokonania pierwszego depozytu. Po tym czasie typer utraci możliwość uzyskania bonusu powitalnego GO+ Bet.

Jakie są warunki obrotu freebetem z bonusu powitalnego GO+Bet?

Go+Bet zakłady bukmacherskie już na starcie pokazują, że nie mają wygórowanych wymagań obrotowych. Warunki obrotu bonusem bukmacherskim z pakietu powitalnego są proste i przejrzyste dla gracza. Na początku należy zaakceptować nagrodę na swoim koncie gracza, poprzez wyskakujące okienko pop’up na koncie. Freebetem od GoPlusBet należy obrócić 1 raz, więc jest to tak naprawdę darmowy zakład.

Co mogę obstawiać w Go+Bet za przyznany freebet (darmowy zakład)?

Wybór należy do typera. Do dyspozycji masz szeroki rynek zdarzeń dostępny na stronie bukmachera GoPlusBet. Jedynym ograniczeniem jest wyłączenie Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych. Podstawowymi wymogami gry za freebet od Go+Bet jest zawarcie kuponu z akumulowanego (ako) składającego się z minimum 3 selekcji, z których każda musi mieć kurs minimum 1.30. Swoje kupony możesz puszczać zarówno z oferty przedmeczowej (prematch) lub live (na żywo).

W jaki sposób zostaje obliczona wygrana z bonusu powitalnego GoPlusBet?

Wszelkie wygrane pochodzące z zakładów wzajemnych zawartych przy wykorzystaniu bonusu powitalnego przyznanego w ramach promocji startowej zostaną pomniejszone o wysokość stawki.

Przykładowo, jeżeli użytkownik postawi kupon składający się z czterech selekcji za otrzymany freebet w kwocie 100 zł z łącznym kursem 5,00 otrzyma wygraną w kwocie 400 zł. Jak jest to liczone?

 • stawka: 100,00 zł
 • kurs: 5.00;
 • wygrana: 100 zł x 5.00 – 100 zł (kwota freebetu) = 400 zł.

W prostym uproszczeniu – do wygranej, która zostanie wypłacona typerowi nie jest uwzględniona kwota darmowego zakładu. Pewnie zwróciliście również uwagę, że nie został odliczony podatek dochodowy. Zapytacie dlaczego – stąd, że bukmacher nie pobiera podatku dochodowego od swoich gier sportowych, ale o tym przeczytacie w dalszej części.

Stałe i okazjonalne promocje w formie bonusów w GoPlusBet

Bukmacher oczywiście nie zapomina o stałych typerach, którzy posiadają konto w GoPlusBet. Jeżeli skorzystali już z bonusów z pakietu powitalnego to dla nich również przygotował atrakcyjne promocje. Przeczytasz o nich poniżej, a dostęp do nich uzyskasz dzięki założeniu nowego konta.

Wszystko bez podatku

Bardzo ciekawą i niewątpliwie rzadką spotykaną opcją w polskich zakładach bukmacherskich jest możliwość typowania swoich betów bez podatku. Bukmacher cały podatek dochodowy bierze na swoje konto, stąd gracze mogą grać bez podatku wszystkie sporty dostępne w ofercie tego legalnego buka!

Co ciekawsze – nie musisz puszczać kuponu składającego się z minimum 3 selekcji z wymogami kursowymi (bez podatku zagrasz w forBET, Fortunie oraz Totalbet właśnie na takich zasach). GO+Bet wymaga jedynie minimalnego kursu 1.14. Oferta gry bez podatku obowiązuje zarówno na zdarzenia przedmeczowe (prematch) jak na żywo (LIVE).

Jak liczona jest więc wygrana w GoPlusBet? Stawiając przykładowo kupon z kursem 2.00 za 100 zł wygrasz dokładnie drugie tyle czyli 200 zł!

Cashout + w Go+Bet

Cashout to tak zwane odsprzedanie kuponu firmie bukmacherskiej. Najważniejszym warunkiem wcześniejszego wypłacenia kasy z puszczonego przez internet zakładu jest to, aby wszystkie rozliczone już na kuponie online pozycje były trafione. Również możesz zdecydować się skaszować kupon na żywo, który nie idzie po Twojej myśli. Oczywiście utracisz z niego część swoich środków finansowych, jednak w pewnym stopniu możesz ograniczyć utratę całej kasy.

GO + bet udostępnia trzy opcję cashoutu:

 • Częściowy CashOut – możesz skorzystać z tej opcji dla wybranej przez siebie części stawki;
 • Auto CashOut – możesz dokonać ustawienia odpowiedniego limitu, po którego osiągnięciu, w wyniku zmian kursu bądź kursów automatycznie dokona się rozliczenie kuponu;
 • Częściowy Auto CashOut możesz ustawić tą opcje Auto CashOut dla wybranej przez siebie części stawki.

Kiedy można skorzystać z Cashoutu w Go+Bet?

Jeśli przy danym zdarzeniu wyświetla się ikona dolara – oznacza, że opcja cashout jest dostępna. Możesz zamknąć zarówno zakłady pojedyncze jak i akumulowane AKO, należy jednak pamiętać, że nie wszystkie kupony kwalifikują się do wcześniejszego zamknięcia zakładu. Pamiętaj, że kupony zagrane z freebetu lub z salda bonusowego oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do wcześniejszego zamknięcia zakładu.

Edytuj postawiony kupon

Postawiłeś już zakład, ale jednak do głowy przyszedł Ci dodatkowy pewniak, który podbiłby potencjalną wygraną? W GoPlusBet możesz skorzystać ze świetnej opcji edytowania postawionego kuponu. Dostępne systemy w edytowaniu kuponu to: dodawanie selekcji, zmienianie zdarzeń lub ich usuwanie z zakładu. Należy pamiętać, że kupon musi być akumulowany, a zdarzenia muszą pozostawać jako nierozliczone. Co więcej opcja działa zarówno dla przedmeczowych kuponów, jak i na żywo.

Opcję „Edytuj kupon” możesz wykorzystać w na kilka sposobów:

 • Dodawanie selekcji
 • Zamiana selekcji
 • Usunięcie selekcji
 • Zmiana typu zakładu
 • Zwiększenie stawki zakładu

Postawiłeś 100 zł, a chciałbyś zwiększyć stawkę, bo któryś z ważnych graczy przeciwników złapał kontuzję i widzisz w typie jeszcze większe value? Nie ma problemu – licencjonowany bukmacher Go+Bet umożliwia również edycję stawki zakładu.

Funkcja jest dostępna do wykorzystania, kiedy Cash-out jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych selekcji w ramach Twojego zakładu oraz kiedy końcowy wynik zakładu nie został jeszcze rozstrzygnięty. Oznacza to, że nawet jeśli kilka zdarzeń w postawionym przez Ciebie kuponie akumulowanym zostało już rozstrzygniętych, to nadal masz możliwość skorzystania z opcji „Edytuj zakład”.

Pamiętaj, że jeśli dokonasz edycji zakładu, aktualna wartość zamknięcia zakładu zostanie użyta jako nowa stawka oraz wszystkie kursy widoczne na kuponie zostaną zaktualizowane na aktualne z oferty Go+Plus, a nie pierwotnie przyjęte.

Rejestracja konta w Go+Bet z bonusem powitalnym na start

Rejestracja darmowego konta w eWinner z pakietem powitalnym na start zawierania zakładów wzajemnych jest bardzo intuicyjna i przyjazna dla typera. Cały proces zakładania konta zajmie Ci maksymalnie 2 minuty, a po jego przejściu będzie czekał na Ciebie opisany powyżej pakiet startowy w kwocie 100 zł.

Obecnie nie posiadamy jeszcze kodu rejestracyjnego, jeżeli jednak chciałbyś utworzyć tam konto to należy wejść na stronę buka Go+Bet, wejść w zakładkę “REJESTRACJA”, a następnie wypełnić podstawowe dane jak: imię, naziwsko, login, hasło, miejsce zamieszkania, numer telefonu.

Poniżej przedstawiamy Ci krok po kroku ja założyć darmowe konto w GoPlusBet:

 • Przejdź na stronę buka
 • Kliknij w button rejestracja
 • W formularzu wypełnij: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny (należy go pobrać po dodaniu poprawnego numeru telefonu)

Po przejściu takiego krótkiego procesu otrzymasz dostęp do freebeta w kwocie 100 zł, a także dostęp do typowania bez podatku wszystkich sportów z oferty zakładów bukmacherskich GoPlusBet.

Metody wpłat w GoPlusBet

Jak wiemy, aby móc obstawiać należy dokonać depozytu na swoje konto, żeby po prostu mieć bankroll na granie. Bukmacher oferuje natychmiastowe wpłaty na konto za pomocą Przelewów 24. Szybko wpłacisz kasę między innymi z:

Alior Bankcałą dobęcałą dobęcałą dobę
Bank Millennium06:00-22:0006:00-22:00niedostępny
Bank Ochrony Środowiska09:30-20:0009:30-20:0009:30-20:00
Bank PEKAO S.A.06:00-20:00niedostępnyniedostępny
Bank PKO BP (ustalane indywidualnie)całą dobęcałą dobęcałą dobę
Bank Pocztowy08:00-18:00niedostępnyniedostępny
BNP Paribas06:00-20:00niedostępnyniedostępny
Credit Agricole (ustalane indywidualnie)całą dobę całą dobę całą dobę 
GetIn Bankcałą dobęcałą dobęcałą dobę
Idea Bankcałą dobęcałą dobęcałą dobę
ING Bank Śląskicałą dobęcałą dobęcałą dobę
Konto Inteligocałą dobęcałą dobęcałą dobę

Kwota minimalnego depozytu wynosi 2 PLN, natomiast kwota maksymalnego depozytu wynosi 100 000 PLN;

Metody wypłat w Go+Bet

Oczywiście zapytacie co jeżeli wygrałem kasę i chciałbym ją wypłacić na swoje konto bankowe. Tutaj również nie będzie problemów – kwota minimalnej wypłaty wynosi 20 PLN, natomiast kwota maksymalnej wypłaty wynosi 50 000 PLN;

Wypłata podobnie jak choćby w STS, czy Fortunie są natychmiastowe i trwają do 15 minut. GO+bet nie pobiera prowizji czy opłat od dokonanych operacji wypłaty tak, więc jeżeli wypłacasz 100 zł to na konto trafi 100 zł. Należy tylko sprawdzić czy Twój bank nie pobiera prowizji za przelewy od bukmacherów.

Czy warto odebrać bonus powitalny w Go+Bet?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto – wystarczy sprawdzić recenzje typerów, którzy już to zrobili i cieszą się z free-beta na start stawiania zakładów sportowych. Co więcej ten bukmacher jako jedyny w Polsce pozwala grać bez podatku na każdym kuponie bukmacherskim. Jeżeli więc nie chcesz, aby od każdego Twojego zakładu był odprowadzany podatek dochodowy to zdecydowanie warto skorzystać z Go+Bet online. Dodatkowo w pakiecie powitalnym otrzymasz bonus w postaci freebeta 100 zł, który również warto odebrać choćby po to, aby sprawdzić jaki rynek zakładów sportowych jest dostępny czy to w apce mobilnej czy na stronie www.

Opinie o GoPlusBet bonus powitalny

Przeszukaliśmy specjalne dla Was fora internetowe i zebraliśmy dwie opinie na temat pakietu powitalnego z freebetem jaki oferuje ten koncesjonowany operator:

Gracz 1345:

Założyłem konto w Go+Bet odebrałem bonus na start typowania w postaci darmowego freebetu i jest pozytywnie zaskoczony i zadowolony. Darmowy bet wykorzystałem od razu na swoje pewniaki z piłki nożnej oraz hokeja na lodzie. Dzięki temu wygrałem sporo kasy – część z niej wypłaciłem, a resztę przeznaczyłem na dalsze obstawianie. Według mnie obecnie jeden z najlepszych buków w Polsce.

Typer9833:

Założyłem konto w GOPlusBet i jestem bardzo zadowolony. Co więcej bukmacher udostępnia takie opcje, których nie znajdę na przykład w NobleBET czy Betcris. Mogę edytować swój postawiony kupon, a nawet zwiększyć jego stawkę jeżeli jestem pewny swoich betów. Najlepszą opcją jest oczywiście możliwość grania bez podatku! Dzięki temu na moje konto trafia zdecydowanie większa kasa. Freebet na start to również ciekawa opcja! Oby więcej takich promocji bukmacherskich.

Informacje o bukmacherze Go+Bet

Prezesem firmy jest Artur Paweł Szewczyk, a wspólnikami są Halina Zofia Olchawska oraz ROYAL P.O. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W skład rady nadzorczej spółki wchodzą: Michał Andrzej Gilarski, Jakub Michał Madey oraz wcześniej wspomniana Halina Zofia Olchawska.

GO BET Sp. z o.o. z Krakowa uzyskała Licencję Ministerstwa Finansów zarówno na oferowanie swoich usług w punktach naziemnych jak i online w internecie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest bonus powitalny Go+Bet?

Obecnie w pakiecie powitalnym legalnego bukmachera GoPlusBet możesz znaleźć freebet w kwocie 100 zł. Jest to idealna okazja, aby sprawdzić ofertę i wszystkie platformy tego buka.

2. Czy w GoPlusBet można grać bez podatku?

Tak, jako pierwszy Licencjonowany Bukmacher w Polsce Go+Bet udostępnia grę bez podatku swoim typerom na każdym kuponie. Możesz więc typować za stawkę 100%, a nie jak w przypadku innych buków 88%.

Komentarze

Ładowanie…

Niszowe granie przed Ligą Mistrzów? Dubel z Niemiec i Szwajcarii z ako 2,63!

Dubel na Ligę Europy z kursem 2,26! Gramy o 199 zł.