w

Hokej i tenis znów dadzą zarobić? Gramy o 369 PLN!

Zapowiadałem, że będę miał dla Was jeszcze jeden kupon w dniu dzisiejszym. Zdaje sobie sprawę, jest późno, ale mam nadzieję, że zagracie razem ze mną. Wracamy do połączenia tenisa z hokejem i liczę, że znowu uda się coś wygrać. Pod uwagę bierzemy NHL oraz półfinał turnieju WTA w Monterrey. Emocji w nocy na pewno nie braknie, zatem serdecznie zapraszam do analizy!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Columbus Blue Jackets vs Boston Bruins – zapowiedź meczu, typy oraz kursy

Tym razem nie będę się zbytnio rozpisywał, bo pora już późna, zatem od razu do konkretów. Lubię grać mecze, w których gra Columbus, bo mam wrażenie, że są totalnie bezkompromisowi. Albo grają świetnie i strzelają dużo, albo grają słabo i sporo wtedy tracą. Mówią o tym statystyki, ale obserwując ich grę, nie można odnieść innego wrażenia.

Flashscore

Jeśli chodzi o Boston, to już nie raz wspominałem, że jest to drużyna, która może nie zachwyca ilością bramek, ale do tych pięciu, to za niemal pewniakami. Dziś zapewne swoje strzelą i swoje stracą, więc over 5 bramek po tym kursie można śmiało grać. Liczby się zgadzają, zestawienie też mi odpowiada, więc powinno być dobrze.

Beatriz Haddad Maia vs Leylah Fernandez – zapowiedź meczu, typy oraz kursy

Nieco później rozpocznie się drugi półfinał turnieju WTA w Monterrey. Beatriz Haddad Maia zmierzy się z Leylah Fernandez i bukmacherzy twierdzą, że to może być mecz do jednej bramki. Ja jednak uważam przeciwnie, bo jeśli Haddad Maia jest zdrowa i jest w formie, to jest naprawdę groźną rywalką. Dobrze tu serwuje, co znacznie jej pomoże w osiągnięciu swoich celów.

Flashscore

Ogólnie zgadzam się z tym, że to reprezentantka Kanady jest faworytką, ale tak jak mówię, nie będzie to łatwy mecz. Powinna go wygrać, ale zdecydowanie lepiej pójść w over gemowy. Linie ustawione są dość nisko i musimy z tego skorzystać. Do kuponu wybrałem powyżej 19 gemów, po takim samym kursie jak NHL – 1,45. Oba bety wydają się naprawdę całkiem pewne i liczę, że to się uda.

Komentarze

Ładowanie…

Zielona noc z Betside z NHL i NBA na celowniku!

Czy Bordeaux i Barcelona dadzą nam zarobić? Zapraszam na ciekawy dubel w niedzielne popołudnie