w

Liga WKS i druga liga Czech – 11.05. Dubel na podwojenie!

Po jednodniowej przerwie wracam do Was z egzotycznymi propozycjami. Niemal jak zawsze – jest coś z Afryki. Do dubla dorzuciłem typ z zaplecza ligi czeskiej, gdzie trwa mocna batalia o awans. Zapraszam do sprawdzenia analizy.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Opava vs Usti nad Labem – zapowiedź, analiza

Zaczynamy od wspomnianego zaplecza ligi czeskiej. Opawa znajduje się aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli i zaciekle walczy o baraże. Usti nad Labem natomiast też walczy – ale o utrzymanie. I trzeba przyznać, że ta walka idzie im bardzo mizernie. W tym meczu najprawdopodobniej ich marzenia o pozostaniu na drugim szczeblu rozgrywkowym w Czechach legną w gruzach.

Flashscore

Do końca rozgrywek zostały dwie kolejki. Obie ekipy bardzo potrzebują punktów. Jednak to gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Od powrotu z zimowej przerwy. na własnym stadionie wygrali pięć z sześciu spotkań. Do tego raz zremisowali. A grali cały czas z drużynami lepszymi niż ich dzisiejszy rywal.

Co postawić w tym spotkaniu?

Opawa jest zdecydowanie mocniejszą ekipą. W dodatku ma niezłą serię spotkań u siebie. Goście natomiast też mają serię. Tylko, że jest to seria porażek na wyjazdach. Na ostatnie sześć spotkań w delegacji przegrali wszystkie sześć. Szczególnie dotkliwa była ta ostatnia – 3:0 z Mas Taborsko. Które jest tylko i wyłącznie średniakiem ligowym nie walczącym już o nic. A mimo tego spokojnie rozjechali dzisiejszych gości. Z tego powodu myślę, że Opava również powinna dać radę to zrobić.

Typ: Opava

ASEC Misosas vs Stella Adjame – zapowiedź, analiza

Przechodzimy do Afryki, a konkretniej do Wybrzeża Kości Słoniowej. Tutaj typuję spotkanie drużyny, którą niedawno już opisywałem – ASEC Misosas. Jest to drużyna, która w tym sezonie grała w fazie grupowej Pucharu Konfederacji Afryki. Do samego końca walczyła o awans z grupy, jednak zabrakło im trochę szczęścia i w ostatniej kolejce spadli z pierwszego miejsca na trzecie. Z drugiej strony, dla dzisiejszego typu może to być pozytywne zdarzenie, ponieważ gospodarze skupiają się już tylko i wyłącznie na rozgrywkach ligowych.

Flashscore

Jak widać, nawet grając w pucharach, drużyna ASEC dała radę wręcz zdominować swoją ligę. W siedemnastu spotkaniach odnotowała aż czternaście zwycięstw i trzy remisy. Co ważne – nie przegrali ani razu. Jest to niespotykane w Afryce ze względu na fakt dominacji gospodarzy w każdych rozgrywkach.

Flashscore

Co obstawić w tym spotkaniu?

Jak widać, ASEC gra bardzo dobrze u siebie i na 24 możliwe punkty zdobyło aż 20. Zremisowali jedynie z So Armee oraz Racingiem d’Abidjan – odpowiednio szóstą i piątą drużyną w tabeli. Jednak było to za czasów gry w pucharach, więc wiadomo – gra na dwóch frontach czasami prowadzi do straty punktów. Jednak od kiedy odpadli, wygrali sześć na siedem spotkań w lidze! Goście natomiast grają bardzo przeciętnie na wyjazdach. W ośmiu spotkaniach zdobyli dziewięć punktów – wynik bez historii. Myślę, że bez większej historii będzie również dzisiejszy mecz i gospodarze spokojnie go wygrają.

Typ: ASEC Mimosas

superbet

Komentarze

Ładowanie…

Miami Heat – Philadelphia 76ers | 11.05.22 | Zapowiedź, typy, kursy

Wolverhampton – Manchester City | Watford – Everton | Zapowiedź, typy, kursy