w

Nudny poniedziałek? Nie u nas! Gramy piłkarskiego dubla o 294 PLN!

Zbliża się czas rozstrzygnięć na arenie międzynarodowej. Za niedługo poznamy ostatnie kraje, które zagrają na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Powoduje to oczywiście przerwanie ligi piłkarskich, ale nie wszystkich. Oferta dla wielu jest uboga, ale dobrze wiecie, że Betside ma dla Was coś ciekawego. Ja znalazłem piłkarski dubel z Anglii i Norwegii, zatem zapraszam do analizy!

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Raufoss vs Honefoss – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Zaczynamy pierwsze emocje już o 18:00 w Norwegii. Co prawda nie jest to liga, ale myślę, że i tak mecz towarzyski, który zasługuje na uwagę. Faworytem zespół gospodarzy, który gra na drugim poziomie rozgrywkowym w Norwegii. Goście to poziom niżej i myślę, że będzie to widać na boisku. Oczywiście nie będzie to różnica, która spowoduje bramki tylko z jednej strony, dlatego moim zdaniem warto zagrać bramki.

Raufoss w ubiegłym sezonie pokazało, że lubią grać wesołą piłkę. 105 goli w 30 meczach, to całkiem dobry wynik, jak na taką dużą ilość meczów. Bilans bramkowy Honefoss również wygląda dobrze, a nawet bardzo dobrze. W 13 meczach osiągnęli liczby 28:18,co daje około 3,5 gola na mecz. Patrząc na te liczby, na charakterystykę ligi oraz poprzednie mecze towarzyskie, to śmiało można stwierdzić, że bramki w tym meczu to dobre rozwiązanie. Linia, jak na towarzyski mecz, całkiem optymalna, dlatego idziemy w over 3,5 goli po kursie 1,65.

Colchester vs Forest Green – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Druga mmoja propozycja na dziś to już rozgrywki ligowe w Anglii, a dokładnie League Two. Zdecydowanym faworytem tego meczu są oczywiście goście, którzy na ten moment, są liderem tabeli, a oba zespoły dzieli aż 30 punktów. Różnica naprawdę duża, ale w takich ligach nie pomyślałbym nawet, żeby zagrać na czyjeś zwycięstwo. Wolę skupić się na bramkach, które również w tym meczu powinny wpaść.

Co prawda nie spodziewam się takiej ilości bramek jak w towarzyskim, ale te dwie powinny wpaść. W meczach obu drużyn pada średnio powyżej 2 goli, więc to dobry znak. Goście są w stanie sami strzelić dwie bramki i tego się trzymam. Oferta nie rozpieszcza, więc trzeba próbować w taki sposób.

Ofertę, przynajmniej na ten moment, znajdziecie tylko i wyłącznie w Superbet. Nie znalazłem innego bukmachera, który oferuje kursy na spotkanie towarzyskie. Myślę, że warto!

Komentarze

Ładowanie…

Przerwa piłkarska? Żaden problem! Dubel z CS:GO z ciekawym kursem już czeka!

Superbet bonus powitalny na start