w

Singiel z najlepszej ligi w Afryce! Podwojenie z egipskich rozgrywek!

Od dawna Egipt jest uważany za jeden z najlepszych piłkarsko krajów w Afryce. Co więcej, ich liga jest uważana za najlepszą na Czarnym Lądzie. Regularnie dowodzą temu Al Ahly i Zamalek, które wygrywają tamtejszą Ligę Mistrzów. Dzisiaj spróbuje lekko Was zachęcić do tych rozgrywek przedstawiając wam z nich singiel. Zapraszam!

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Pyramids vs Ghazl El Mahallah – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Dzisiejsza propozycja dotyczyć meczu trzeciej drużyny w tabeli (Pyramids) z ekipą z miejsca czternastego (Ghazl El Mahallah). Ogólnie rzecz biorąc takie pozycje nie powinny zaskakiwać, ponieważ obie ekipy znajdowały się na podobnych lokatach w zeszłym sezonie. Wtedy Pyramids również było trzecie, natomiast Ghazl El Mahallah było piętnaste. Znaczy to, że zajęło ostatnie bezpieczne miejsce.

Flashscore

Jak widać na załączonym obrazku – sezon jest dopiero niemal na starcie. Warto jednak zwrócić uwagę na bardzo dobry bilans Pyramids. Po dziesięciu spotkaniach mieli oni osiem zwycięstw i dwa remisy. Dopiero ostatnie dwa spotkania to dwie porażki. Jednak można powiedzieć, że ich “można się było spodziewać”, ponieważ były to spotkania z wymienionymi wcześniej Al Ahly i Zamalkiem. Z pierwszymi przegrali 3:0 na wyjeździe, a z drugimi przegrali jedynie 2:3 u siebie. I trzeba przyznać, że w tym meczu to dzisiejsi gospodarze byli lepsi i bardziej konkretni pod bramką przeciwnika.

Ghazl natomiast po dwunastu spotkaniach ma tylko trzynaście punktów, co nie jest jakimś wybitnym wynikiem. Ciekawy jest fakt, że odnotowali aż siedem remisów. Jednak w większości remisowali w meczach domowych, a dzisiaj grają na wyjeździe. W takich spotkaniach radzą sobie już nieco gorzej.

Flashscore

Na pierwszy rzut oka nie wygląda to źle. Jedno zwycięstwo, trzy remisy i dwie porażki. Jednak na te statystyki składają się: remisy oraz wygrana z drużynami z dołu tabeli oraz dwie dobitne porażki z ekipami z góry. Niedawno ulegli 2:0 czwartej drużynie w tabeli, a kapkę wcześniej dostali 4:0 od Zamalek. Widać zatem, że jak grają z kimś lepszym to mają okropnie mało do powiedzenia. I myślę, że dzisiaj będzie podobnie.

Flashscore

Patrząc na mecze domowe dzisiejszych gospodarzy, to do spotkania z Zamalkiem były one idealne. Pięć spotkań – pięć zwycięstw. Bilans bramkowy 12:1. A w żadnym przypadku nie można powiedzieć, że grali tylko z dołem tabeli. Oglądałem ich trzy ostatnie spotkania domowe i nie licząc meczu z Zamalkiem to rywale nie mieli właściwie nic do powiedzenia. Liczę, że dzisiaj zagrają na podobnym poziomie i pokażą, czemu mówi się o nich jako o drużynie, która w niedalekiej przyszłości będzie w stanie dogonić Al Ahly i Zamalek.

Typ: Pyramids wygra do zera

Betfan

Komentarze

Ładowanie…

Włoski dubel z kursem 2,37! Gramy o 209 zł.

Kolejny dzień z singlem z ligi afrykańskiej! Czy ponownie Czarny Ląd da zarobić?