w

Powrót do NHL będzie udany? Gramy o 431 PLN!

Czekamy oczywiście na rozstrzygnięcie mojego pierwszego kuponu z europejskich pucharów, ale już rozglądamy się co słychać w nocy. Cóż można było wybrać innego jak nie NHL? No w moim wypadku, mogło to być jeszcze piłkarskie latino, ale to może później, jeśli będziecie chcieli. Przejdźmy jednak do hokeja zza oceanem, bo czeka nas tam dziś kilka ciekawych starć. Sprawdźcie moje typy na jutro w poniższym tekście.

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Seattle Kraken vs Boston Bruins – zapowiedź meczu

Nocne granie z NHL rozpoczniemy bardzo późno, bo dopiero o 4:00. Można powiedzieć, że u nas to już właściwie rano, więc bardziej zalecam pobudkę niż oczekiwanie na ten mecz. Seattle Kraken zmierzą się z Boston Bruins i faworyt jest raczej wyraźny. Mowa to oczywiście o drużynie ze wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Czy ten mecz wygrają? Myślę, że powinni, ale w hokeju może wydarzyć się wszystko.

flashscore.pl

Jak widzimy, w lepszej formie są Niedźwiadki, choć też to nie powala. Za wyjątkiem ostatniego meczu, spisywali się na pewno poniżej swoich możliwości. Odpalili w meczu z Avalanche i to był mecz, który nas interesował. Oczywiście nas nie zawiódł, a Boston pokazał dużą moc w ofensywie. Jutro powinno być podobnie, a przecież rywal dużo łatwiejszy. Krakeny, jak widać na załączonym obrazku, formą zupełnie już nie grzeszą. Przegrali pięć ostatnich spotkań, w których stracili wiele bramek. Tylko z Clagary, co trochę dziwne, stracili zaledwie dwie. Nie mniej, jest to ekipa, która traci dużo bramek, więc Bruins mają pełne pole do popisu. Doskonale pamiętam ich poprzedni i dotychczas jedyny bezpośredni mecz. Boston u siebie wygrał 3:2, ale to był zacięty mecz i późno hokeiści znaleźli sposób na bramkarzy. Okazji było dużo, więc i dziś nie powinni zawieść.

Kraken vs. Seattle – podsumowanie, kursy i typy

Średnia zespołu gospodarzy wynosi 6,1 bramki na mecz, natomiast Bruins mają 5,5 bramek na mecz. Liczby nam się tu zgadzają, ale też specyfika gry mi tu odpowiada. To raczej nie będzie mecz na dużą ilość goli, ale te 5 czy 6 powinno wpaść. Niska linia, więc kurs jest po prostu optymalny. Osobiście celuję w wynik 4:1/4:2 dla przyjezdnych!

Vancouver Canucks vs Calgary Flames – zapowiedź meczu

Drugi nasz mecz również rozpocznie się o 4:00 czasu polskiego. Vancouver Canucks podejmie Calgary Flames i będzie to naprawdę interesujący mecz w kontekście bramek, ale nie tylko. Emocji sportowych nie powinno zabraknąć od samego początku. Wszystko za sprawą Flames, którzy mają zabójcze pierwsze tercje, dzięki czemu od pierwszych minut powinno być gorąco.

flashscore.pl

Tutaj już drużyny w zdecydowanie lepszej formie, a zwłaszcza Calgary. Mają streak 10 wygranych meczów, a to jest piekielnie trudne zadanie w takiej lidze, jak NHL. Dziś zadanie może nie być łatwe, bo Canucks to niewygodna drużyna, ale jednak ich defensywa mocna nie jest. Myślę, że można się tu spodziewać wymiany ciosów i wielu bramek. Tutaj zupełnie się nie zdziwię, jeśli będzie ich naprawdę dużo. Mecze bezpośrednie też wskazują na over, zwłaszcza po tym ostatnim na 0:0.

Canucks vs. Flames – podsumowanie, kursy i typy

Czas na podsumowanie tego spotkanie, które będzie dość krótkie, bo są po prostu rzeczowe argumenty. Zestawienie drużyn pasuje mi pod over, ale też statystyki mówią same za siebie. Flames 5,6 bramek na mecz, gospodarze natomiast 5,3. Może nie są to wybitne statystyki, ale jak dla mnie wystarczające, by się tu skusić na niski over. Nasz typ na noc to powyżej 4,5 goli w tym spotkanie po kursie 1,40, co do dubla jak najbardziej pasuje.

Podsumowanie kuponu na NHL

Kurs ogólny mojego kuponu wynosi 1,96, a więc nie sposób się domyśleć, że trochę brakuje do podwojenia. Ja jednak potrzebuje obniżenia kursu, żeby wyjść z małego dołka, bo ten rok mnie tak rozpieścił, ze nawet chwilowy przestój mnie boli. Myślę, że te typy są dobre, ale jak to wiadomo, wszystko zweryfikuje tafla. Życzę wszystkim powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Tłusty dubel czyli typy na Ligę Europy i Ligę Konferencji!

Azjatyckie granie na rozgrzewkę w piątek! Egzotyka da zarobić?