w

Liga Mistrzów to za mało? Singiel z ligi Egiptu ze sporym kursem!

Wczorajszy typ z kursem 3.00 z Etiopii był bardzo bliski powodzenia. Jednak to co wywijał sędzia pod koniec spotkania byleby Fasil nie straciło bramki to była jakaś komedia. Dzisiaj przygotowałem dla Was również całkiem wysoki kurs jak na singiel, dlatego ponownie przypominam o rozważnym dobraniu stawki jeśli gracie ze mną. Zapraszam do analizy!

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Pyramids vs Ceramica Cleopatra – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Liga Egiptu jest mniej więcej na półmetku. Sytuacja klaruje się już coraz mocniej i tworzą się grupki, jakich można się było spodziewać. Na czele tabeli mamy trzy zespoły, które starają się uciec całej reszcie ligi. Za nimi są jeszcze dwie ekipy, które próbują jakoś im dotrzymać kroku. Reszta jest już raczej daleko. Pyramids zajmuje aktualnie trzecią pozycję w tabeli i jak co sezon – walczy by w końcu dorównać Al Ahly i Zamalkowi, bo wieczne trzecie miejsce już ich nie satysfakcjonuje.

Flashscore

Dzisiejsi gospodarze po trzynastu spotkaniach mają na koncie 29 punktów. Jak możecie jednak zauważyć, mają oni dwa mecze rozegrane mniej. Jeśli je wygrają to zrównają się w końcu punktami z Zamalkiem. Al Ahly jest w nieco lepszej sytuacji i ich dogonić będzie piekielnie trudno. Ale to dopiero połowa sezonu także wszystko się może wydarzyć. Szczególnie, ze Pyramids odpadło już z afrykańskich pucharów, więc mogą się w pełni skupić na rozgrywkach na krajowym podwórku.

Flashscore

Powyżej przedstawiłem tabelę spotkań domowych. Pyramids w siedmiu spotkaniach wygrało aż sześć razy i tylko raz przegrało. Porażkę odnieśli z Zamalkiem, także można to jakkolwiek usprawiedliwić. Tym bardziej, że Pyramids grało w tamtym meczu bardzo dobrze i zasłużyli, by zgarnąć jakieś punkty. Bilans bramkowy 15:4 już wygląda dobrze, a warto zauważyć, że trzy z tych czterech bramek dzisiejsi gospodarze stracili właśnie w meczu z Zamalkiem.

Flashscore

Wychodzi zatem na to, że w pozostałych sześciu spotkaniach Pyramids odniosło sześć zwycięstw i do tego straciło tylko jedną bramkę. W dodatku, piłkę wyciągali z siatki… 27.10.21r. Czyli pół roku temu. Pokazuje to, jak dobrze grają w defensywie i jak mocno aspirują do bycia topem w swojej lidze.

Ceramica natomiast jest zeszłorocznym beniaminkiem, które wtedy całkiem nieźle wszedł w rozgrywki. Zajęła ona spokojne miejsce w środku tabeli i nie musiała się specjalnie martwic o utrzymanie. W tym sezonie jednak gra już sporo gorzej i znajduje się póki co tylko trzy punkty nad strefą spadkową. W dodatku Ismaily, które się znajduje w tej strefie, ma jeden mecz rozegrany mniej. Więc nie jest zbyt kolorowo.

Flashscore

W dodatku na wyjazdach Ceramica nie wygrała jeszcze żadnego spotkania. Co prawda zremisowała aż pięć razy, ale w większości były to remisy z drużynami z dołu tabeli. Chociaż na dobrą sprawę przegrane też były z ekipami z dołu lub środka tabeli. Ceramica do tej pory nie mierzyła się z żadnym mocnym rywalem na wyjeździe. Ich bilans bramkowy wygląda znośnie tylko z jednego powodu – w meczu z Al Ittihad zremisowali 4:4. Poza tym w siedmiu spotkaniach zdobyli tylko dwie bramki. Z tego powodu wydaje mi się, że dzisiaj też mogą mieć z tym problem.

Typ: Pyramids wygra do zera

betclic

Komentarze

Ładowanie…

Gramy Ligę Mistrzów! Singiel z kursem 2,18.

Drugi singiel z Ligi Egiptu. Czy uda się wygrać dwa kupony jednocześnie?