w

Walka o puchary i utrzymanie! Gramy o 391 PLN!

Po dniu przerwy wracamy, by dobrze rozpocząć nowy miesiąc. Mam nadzieję, że majówka rozpocznie się udanie, dlatego przedstawiam Wam dubla z Ekstraklasy i Premier League. Pod lupę bierzemy spotkania Wisły Kraków, która walczy o utrzymanie oraz Evertonu, który zamierza zagrać w europejskich pucharach. Emocji z pewnością nie zabraknie, dlatego zapraszam do analizy!

Legia Warszawa vs. Wisła Kraków

Jeszcze kilka lat temu, wszyscy szykowali się na ten mecz i były to tak zwane derby Polski. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i mamy taką sytuację, że Legia już ma mistrzostwo, natomiast Wiślacy walczą jeszcze o utrzymanie. Mimo to, dalej można spodziewać się wielu emocji.

Legia powinna zagrać swoje z polotem, z czym Wisła może mieć dużo problemów. W klubie nie dzieje się dobrze i do tego postać Hyballi pasuje mi tu pod dużo nerwowości i brzydkiej gry. Pogoda nie rozpieszcza, ale akurat pasuje na grę pod faul. Dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że spodziewam się tu wypływu frustracji i ostrej gry.

Sędzia tego spotkania będzie Szymon Marciniak, a więc śmiało można powiedzieć, że jest to polski Lahouz. Kiedy trzeba dać kartkę, nie daje, a daje je za inne głupoty. Mimo to, linia 3,5 kartek jest niska i uważam, że warto pójść w tym kierunku. Obie ekipy mają popularnych “czajników”, którzy łatwo mogą się zagotować.

Typ: over 3,5 żółtych kartek @ 1,43

Everton vs. Aston Villa

Drugi nasz mecz to już wieczorne starcie w Premier League i walka Evertonu o miejsce gwarantujące puchary. Są oczywiście faworytem i powinni wygrać ten mecz, ale AV pokazuje w ostatnim czasie, że są w formie i co dla mnie ważne, w ich meczach pada wiele bramek. Czego można się spodziewać?

Na pewno możemy spodziewać się dobrego tempa, gdyż wydaje się, że angielskie ekipy najlepiej wytrzymały trudy tego sezonu. Dalej widać duży zapał i chęci, co pokazuje choćby Aston Villa. Ostatnio naprawdę cirkzko terminarz, a z lepszymi grają jak równy z równym, o czym przekonały się Liverpool czy Manchester City. Tutaj również będzie groźni i liczę, że zdołają zaskoczyć.

Jeśli chodzi o gospodarzy, to mają od reszty rywali jeden mecz mniej, a tracą do Chelsea zaledwie 6 punktów. Porównuję ich do The Blues, gdyż to oni zajmują czwarte miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów. Zwycięstwo w tym meczu będzie dla nich bardzo ważne, więc spodziewać się od początku mocnych ataków. Mają bardzo dużo jakości w ofensywie, dlatego taki kurs na over 2 jest naprawdę świetny.

Typ: over 2 bramki @ 1,48

Hiszpańsko- holenderski dubel o 212 zł!

Dubel +2.5