w

Zakład specjalny na NHL! Gramy o 5 kupon z rzędu na plus!

Nareszcie dzieje się to, co lubię najbardziej. Kupony wchodzą aż miło, a Wy dajecie coraz więcej aktywności pod moimi propozycjami. Na ten moment, mamy 4 kupony z rzędu na plus, ale mam ochotę na więcej, a Ty? Na pomoc w przedłużeniu serii ma przyjść zakład specjalny na NHL w BETFAN. Dobrze wiecie, że lubię takie zakłady i mam nadzieję, że także skorzystacie. Zapraszam do analizy!

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Zakład specjalny na NHL w BETFAN – szczegóły zakładu i zapowiedź spotkań

Jak już wiecie, specjalne zakłady są jak najbardziej mile widziane przeze i po prostu sam sobie ustalam jakie spotkania będą wchodzić w grę. Na dziś wybrałem trzy mecze, w których można spodziewać się bramek, ale czy tak się stanie? Mam nadzieję!

Florida Panthers vs Ottawa Senators

Zaczynamy od meczu na Florydzie, w którym Pantery zmierzą się z Senatorami. Faworytem oczywiście gospodarze, którzy mogą tu zdobyć naprawdę dużo bramek. Średnio zdobywają ich prawie 4 na mecz, a jeśli popatrzymy na całość, to ich średnia wynosi 6,9 gola na mecz. Największa liczba w lidze, więc jak można nie spodziewać się bramek? Ottawa też czasem lubi zagrać szalony mecz, ale przede wszystkim, bramek tutaj spodziewam się przez ich przeciętną grę w defensywie. Myślę, że te 6, 7 może nawet 8 bramek może wpaść.

Arizona Coyotes vs Colorado Avalanche

Drugie spotkanie, które bierzemy pod uwagę to rywalizacja Kojotów z Lawinami. Tutaj również mamy mecz, w którym faworyt jest jeden i ciężko spodziewać się niespodzianki. Colorado w całkiem niezłej formie i na przeciw słabej defensywie Arizony, powinni sobie trochę postrzelać. Najlepsza ofensywa mierzy się z jedną ze słabszych, więc co może pójść nie tak? W sumie wszystko, bo Kojoty czasem zaskoczą pozytywnie, ale bardziej spodziewam się, że coś od siebie dołożą i wynik będzie oscylował około 7 bramek.

Calagry Flames vs Montreal Canadiens

Ostatni mecz na naszym łączonym kuponie to już pojedynek Calgary z Montrealem. Tutaj także mamy klarowną sytuację, jeśli chodzi o faworyta i jest nim oczywiście zespół gospodarzy. W tym meczu również możemy spodziewać się festiwalu bramek, a jeśli Flames zaczną ten mecz po swojemu, to mogą zdobyć naprawdę sporo. Montreal jest znany z tego, że potrafią tracić naprawdę wiele, a bez Price’a ten zespół traci 50% wartości w defensywie. Sezon mają tragiczny, ale czasem mecze potrafią im wychodzić i są całkiem nieźli w szybkim ataku po przejęciu krążka. Moim zdaniem 7 bramek może tu być mało i zaryzykuję stwierdzenie, że może być ich 8 lub nawet 9.

Zakład na życzenie w BETFAN – jak znaleźć?

Aby znaleźć mój zakład na życzenie w BETFAN, należy wejść w ofertę hokejową. Następnie wybrać NHL i znaleźć zakład o nazwie “Sprawdź ofertę!”. Wejdźcie i tam już macie nasz wybór na tę noc. Kurs 1,90 jest jak najbardziej optymalny i bez większych kombinacji gram singlem. Przyjdzie czas na mocniejsze kursy, ale na razie, kontynuujmy ładną serię! Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Wczorajsze rożne na plus, a co z dziś? Zapraszam na singiel z Pucharu Króla w walce o podwojenie!

Ciekawy dubel z Ekstraklasy i Ligue1. Gramy o 189PLN!