pexels tima miroshnichenko 6847387

Kanada – Czechy, zapowiedź meczu, typy oraz kursy!

Typ na pierwszy półfinał Mistrzostw Świata bardzo pewnie powędrował do kasy. Jaki typ graliśmy na mecz Finlandia – USA sprawdzisz tu, wystarczy kliknąć. Teraz przyszedł czas na drugi mecz, który wyłoni finalistę hokejowych Mistrzostw Świata. Zapraszam poniżej na zapowiedź, typy oraz kursy na rywalizację Kanada – Czechy!

logo lvbet legalny bukmacher bonus

Pakiet powitalny

Kanada vs Czechy – zapowiedź meczu

Pierwszy półfinał poszedł zgodnie z planem i mam nadzieję, że w drugim również uda się przewidzieć, co wydarzy się na tafli. Faworytem tego meczu są oczywiście Kanadyjczycy, choć nie jakimś mocnym. Kursy oscylują w granicach 2,15 na ich zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Jak widać, bukmacherzy ostrożnie podeszli do faworyzowania ekipy klonowego liścia, ale może widzą po prostu szanse Czechów. Osobiście się z tym zgadzam, ale też nie w 100% i moim zdaniem, powinniśmy mieć około 1,90 na wygraną drużyny zza oceanu.

Jeśli chodzi o indywidualności, to nie ma co porównywać. Nazwiska dużo lepsze po stronie Kanady, ale też nie zawsze wszystko gra. Wystarczy cofnąć się 2 dni wcześniej i spojrzeć na ich mecz ze Szwedami. Na początku trzecie tercji przegrywali 0:3, a do 58. minuty 1:3. Zdecydowali się na wycofanie bramkarze i w ciągu 30 sekund zdobyli dwie bramki dające dogrywkę, w której dokończyli dzieła. Wspominam o tym dlatego, że to pokazuje ich możliwości i moc w ofensywie.

Jeśli chodzi o Czechów, to mieli znacznie łatwiejsze zadanie. Pewnie rozpoczęli tamten mecz i utrzymywali swoją przewagę. Wygrana 4:1 nie robi jakiegoś wrażenia, ale zrobili po prostu swoje. Wspominałem o tych indywidualnościach i trzeba przyznać, że Czesi też mają mocne nazwiska, ale głównie w pierwszej piątce. Jakie typy wybrać na ten mecz?

Jakie typy wybrać na mecz Kanada – Czechy?

Spodziewam się naprawdę dobrego i twardego meczu, z czego mogą wynikać kary i to całkiem sporo. Obie drużyny w przewadze radzą sobie dobrze i potrafią szybko rozegrać krążek, by zaskoczyć bramkarza. Kanadyjczycy powinni to wygrać, ale ich defensywa nie stoi na najwyższym poziomie. Powinniśmy zobaczyć dużo okazji bramkowych i mam nadzieję, że żaden z bramkarzy nie będzie ścianą nie do przejścia. Tym razem zwiększam nieco linię i wybrałem typ na powyżej 5 bramek w meczu. Kurs całkiem przyjemny, więc jedziemy z tym!

image 110

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę