Polska - Niemcy: promocje bukmacherskie

Polska – Niemcy promocje bukmacherskie ✅ Najlepsze bonusy na mecz (16.06.23)

W piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski podejmie Niemcy w meczu towarzyskim, który ma być pożegnalnym spotkaniem dla Jakub Błaszczykowskiego. Specjalnie dla fanów przygotowaliśmy zestawienie promocji bukmacherskich, z których można skorzystać na starcie towarzyskie Polaków z Niemcami. Oferty są naprawdę atrakcyjne – można zgarnąć naprawdę ciekawe bonusy, a jakie konkretnie? Dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Promocje bukmacherskie i bonusy na Polska – Niemcy (16.06.23

Chciałbyś skorzystać z atrakcyjnych promocji bukmacherskich na towarzyski mecz Polaków z Niemcami na stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 16. czerwca 2023 roku? Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami na ten hitowy pojedynek.

Bukmacher Promocje na Polska - Niemcy
Superbet 600 zł bonusu za gola Biało-Czerwonych z Niemcami
Etoto Promocyjny kurs 300.00 na zdobytą jedną bramkę przez Polaków
Fortuna 300 zł bonusu za jeden celny strzał Polaków w meczu z Niemcami
Go+Bet Darmowe 20 zł na Polska - Niemcy
Lvbet Promo-kurs 150.00 na wygraną Polski z Niemcami
Betfan Deszcz freebetów na Polska - Niemcy

Masz wybór – możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Polska – Niemcy lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

600 PLN za gola Polaków z Niemcami w Superbet

W Superbet możesz zagrać gola Polaków w meczu z Niemcami ze współczynnikiem 300.00. Daje to możliwość wygrania 600 zł (300.00 x 2 zł). Jest to obecnie najwyższa oferta bonusowa na towarzyski mecz Polaków z Niemcami, a wystarczy tak niewiele, bo jeden gol.

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Polska – Niemcy:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na gola Polaków w meczu z Niemcami
 • jeżeli Polacy zdobędą minimum jedną bramkę w Niemcami zgarnij bonus 600 zł (300.00 x 2 zł)

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem na Polska – Niemcy (16.06.23)

Ekstra 300 zł bonusu na Polska – Niemcy w Etoto

Na hitowe towarzyskie starcie reprezentacji Polski i Niemiec także bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy atrakcyjną promocję z bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz specjalny zakład na jednego gola zdobytego przez Biało-Czerwonych w meczu, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł bonusu, jeżeli Polacy strzelą przynajmniej raz do bramki przeciwnika w regulaminowym czasie gry.

Dodatkowo możesz skorzystać z drugiego bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 700 zł w bonusach na mecz Polska – Niemcy. Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 100 zł, aby móc odebrać 300 zł bonusu na Polska – Niemcy (16.06.2023)
 • zyskaj dodatkowo bonus od wpłaty 100% do 400 zł – podwojenie wpłaty (maks. przy wpłacie 400 zł).
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na gola Polaków z Niemcami (16.06.23) 
 • jeżeli Polacy zdobędą gola z Niemcami w regulaminowym czasie gry otrzymasz 300 zł bonusu finansowego od Etoto

Pamiętaj, że bonus przeniesie się na saldo do obrotu. Wymogi kursowe obrotu bonusem 300 zł za mecz towarzyski Polska – Niemcy to: 2 x AKO z kursem min. 2,50 kuponu i kursem min. zdarzenia 1,30.

Promocyjny kurs 150.00 na Polska – Niemcy w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz zagrać zakład z kursem 150.00 na zaledwie 1 celny strzał Polaków w meczu towarzyskim na Stadionie Narodowym z Niemcami, a jeżeli Biało-Czerwoni raz strzelą celnie na bramkę otrzymasz aż 300 zł bonusu! Wiąże się to z rozliczeniem zakładu z mnożnikiem x 150.00.

Jak skorzystać z kursu 150.00 w Fortuna na Polska – Niemcy:

 • załóż konto darmowe konto w Fortuna na Polska – Niemcy, zaznacz zgody marketingowe na komunikację
 • dokonaj wpłaty na minimum 30 zł.
 • zagraj pierwszy kupon SOLO, na 1 celny strzał Polaków w meczu z Niemcami w regulaminowym czasie gry z oferty przedmeczowej.
 • zakład zagraj za minimum 2 zł
300 polksa niemcy

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 200 zł bonusu, jeżeli Polacy przynajmniej raz celnie strzelą na bramkę Niemców w meczu towarzyskim na Stadionie Narodowym w Warszawie, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii, z czym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 300 zł na Polska – Niemcy (16.06.23).

Darmowe 20 zł od Go+Bet na mecz kadry Polska – Niemcy

W Zakładach Bukmacherskich Go+Bet tym razem nie został przygotowany megakurs, lecz została zaproponowana nowym typerom darmowa kasa. Dokładnie chodzi o 20 zł freebetu GoBet, które można otrzymać po założeniu konta.

Poniżej prezentujemy krok po kroku jak odebrać darmowe 20 zł w GoPlusBet na Polska – Niemcy:

 • załóż konto gracza w GoPlusBet w dniach 15.06 – 20.06.23 przez TEN LINK
 • zaznacz zgody marketingowe
 • zweryfikuj swoje nowe konto
 • odbierz 20 zł freebetu za spotkanie Polska – Niemcy

Pamiętaj także, że po odbiorze darmowych 20 zł możesz skorzystać z ubezpieczonego zakładu bez ryzyka do 500 zł. Co więcej – 20 zł za free nie musisz wykorzystywać na spotkanie Polaków z Niemcami, lecz możesz zagrać swoje dowolne zdarzenia na kuponie!

Boost 150.00 na wygraną Polski z Niemcami w LVBET

Również bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję na starcie Polaków z Niemcami. Wystarczy zagrać zakład za zaledwie 1 zł na to, że Polska wygra mecz z Niemcami, a masz szansę zgarnąć 150 razy więcej! Nagroda z promocji zostanie przyznana w formie bonusu na konto. Jak z niej skorzystać?

 • otwórz nowe konto gracza w LVBET
 • wpłać minimum 50 zł
 • zagraj na zakładzie przedmeczowym wygraną Polski z Niemcami (zakład 1 – wygrana pierwszej drużyny)
 • jeżeli Polacy pokonają Niemców w piątkowym meczu towarzyskim otrzymasz 150 zł bonusu na nowe konto

Przy trafionym kuponie w promocji otrzymujesz regularną wygraną oraz bonus 150 PLN (równowartość boostu kursu 150). Żeby wypłacić bonus, obróć nim jednokrotnie (kupony z min. kursem 1.75).

Deszcz freebetów na Polska – Niemcy w Betfan z okazji pożegnania Błaszczykowskiego

Jako, że Jakub Błaszczykowski kończy karierę również legalny bukmacher Betfan przygotował dla swoich graczy atrakcyjną promocję związaną zarówno z odejściem Kuby, jak i meczem Polska – Niemcy. Promocję znajdziesz pod nazwą Deszcz Freebetów, a do odebrania jest naprawdę pokaźny freebet.

Jak skorzystać z tej oferty?

 • zaloguj się na swoje konto lub załóż je z LINKU TUTAJ
 • postaw kupon, na którym będzie dowolna selekcja z meczu Polska – Niemcy (możesz dołożyć także inne)
 • stawka zakładu dokładnie 69 zł, natomiast minimalny łączny kurs będzie wynosić 2.50
 • zgarnij freebety z deszczu na Polska – Niemcy

Ile dokładnie możesz zgarnąć? Wszystko zależy od tego co się będzie działo podczas spotkania towarzyskiego Polaków z Niemcami. Można między innymi uzyskać 1 zł za każdą minutę Błaszczykowskiego na boisku, 2 zł za przejście szpalerem, 3 zł za grę z numerem “16” na koszulce, 5 zł za asystę, zbliżenie na płaczącego Kubę, oddanie opaski Lewemu, 10 zł za gola, 20 zł za gola z karnego, 30 zł powtórzonego karnego, 50 zł za opuszczenie boiska w eskorcie Brzęczka, 100 zł za wymachiwanie biletami przy zejściu. Jak widać realnie freebet ten powinien zakręcić się nawet koło 30 zł, a przy lepszym scenariuszu nawet i więcej!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Polska – Niemcy (16.06)?

Ciekawe i korzystnie finansowo oferty promocyjne na spotkanie Polaków z Niemcami w towarzyskim meczu reprezentacji zostały przygotowane między innymi w Superbet oraz Etoto. Superbet w promocji zaproponował 600 zł bonusu za gola Polaków (najlepsza oferta), natomiast Etoto daje boost 300.00 na jedną bramkę zdobytą przez Biało-Czerwonych.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na mecz Polski z Niemcami?

Bonusy finansowe na towarzyskie starcie na Stadionie Narodowym w Warszawie pomiędzy Polską, a Niemcami można znaleźć między innymi w Etoto oraz w Superbet. W Etoto masz mnożnik 300.00, natomiast w 600 zł bonusu finansowego.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę