w

Czas na piąte trafienie z rzędu? Gramy o 216 PLN!

Dzień Dobry 🤝 Wczoraj 4 kupon na plus stał się faktem. Dziś postaram się przedłużyć tą piękną serie, dlatego przygotowałem wieczornego dubla z lig włoskiej i niemieckiej. Startujemy o 20.30 i korzystamy z oferty bukmachera Pzbuk.

Juventus vs Parma

Sezony w Europie pomału wkraczają w decydującą fazę a każdy mecz jest na wagę złota i będzie miał wpływ na końcowy układ tabeli.

W Serie A jeszcze wszystko może się wydarzyć. Nie biorąc pod uwage Interu który moim zdaniem już nie wypuści mistrzostwa z rąk, to na placu boju zostało 6 drużyn walczących o europejskie puchary. Na 7 kolejek przed końcem pomiędzy drugim w tabeli Milanem a siódmą Romą jest 12 punktów przewagiTen ścisk powoduje że dzisiejszy mecz Starej Damy i ewentualne 3 punkty pozwolą przybliżyć się do celu i odetchnąć przed kolejnymi starciami.

Juve po niedzielnej porażce z Atalantą spadło na 4 miejsce w tabeli czyli ostatnie premiowane awansem do Ligi Mistrzów. Chyba nikt z kibiców footballu nie wyobraża sobie braku Starej Damy tej elitarnej lidze. Statystki i mecze bezpośrednie oczywiście sa na korzyść gospodarzy i nie spodziewam się innego wyniku jak ich wygrana. W składzie Bianconerich zabraknie Chiesy i Danilo ale za to po długiej przerwie wraca pomału Paolo Dyballa oraz powinniśmy zobaczyć po chwilowej absencji Cristiano Ronaldo.

W drugim narożniku zespół Parmy która broni się przed spadkiem zajmując przed ostatnie 19 miejsce w tabeli. Dla nich każdy mecz to walka o wszystko, muszą szukać punktów w starciu z największymi jeśli myślą o pozostaniu w lidze. 10 punktów straty do 17stego miejsca powoduje że Parmeńczykom zostały matematyczne szanse na utrzymanie się. Jednak jest to drużyna waleczna, potrafiła wygrać z Romą czy strzelić bramki Interowi i Lazio. Dlatego może dziś spróbują sprawić niespodziankę? Wszystko okaże się około 22.30

Typ: 1x/+2.5

Borussia Dortmund vs Union Berlin

W Bundeslidze zostało już tylko 5 kolejek do końca sezonu. Ciekawie zapowiada się starcie w Dortmundzie gdzie Borussia walczy o Ligę Mistrzów a Union o Ligę Europy.

Borussia to drużyna, która dużo strzela ale i traci sporo bramek i punktów. Nie inaczej było też w pierwszym meczu obu ekip. W Berlinie to Union okazał się lepszy wygrywając 2:1.Biorąc pod uwagę obecne położenie w tabeli, na podobny wynik liczę i dzisiaj. Spotkanie powinno być zacięte i wyrównane i mam nadzieję że zobaczymy gole z jednej i z drugiej strony.

Typ: Obie drużyny strzelą bramke

Https://betside.pl/go/pzbuk

Walka o Scudetto trwa w najlepsze, a my gramy o 432 PLN!

Mieszany dubel, czyli atak na 216 zł!