Betcris bonus powitalny | Na start 1400 zł w 2023

Betcris to kolejny operator, który po zmianie polskiego prawa bukmacherskiego dołączył na rynek operatorów oferujących możliwość obstawiania. Oczywiście na start typowania w Betcris online bukmacher udostępnia bonus powitalny. Co dokładnie gracze mogą otrzymać w pakiecie powitalnym? Dla nowych klientów przygotowany został bonus w kwocie 1400 zł. Jest to ciekawa paczka prezentów, albowiem składa się z nagród od wpłaty, dzięki którym typerzy mają więcej kasy na granie swoich zakładów. W naszym artykule dowiesz się jak skorzystać z bonusu powitalnego Betcris oraz jakie są jego najważniejsze warunki obrotowe.

Betcris bonus powitalny

Jak to mają zazwyczaj w Polsce firmy bukmacherskie na start dla graczy przygotowują specjalne oferty. Betcris przygotował powitalny bonus w kwocie 1400 zł. Składa się on z trzech części – pierwsza do 400 zł, druga do 500 zł oraz trzecia do 500 zł. Aktywowane są one przy kolejnych depozytach – od pierwszego do trzeciego.

Betcris bonus 2023Ile w bonusie?
1. wpłata bonus 100% do 400 zł50 – 400 zł
2. wpłata bonus 50% do 500 zł25 – 500 zł
3. wpłata bonus 50% do 500 zł25 – 500 zł

Jak widzimy w Betcris, aby zgarnąć bonus powitalny najpierw trzeba nieco zainwestować. Jest to jednak fajna propozycja dla nowych graczy, albowiem dostaną więcej kasy i to w formie freebetu, który wystarczy zaledwie raz zagrać, aby przeniósł się na saldo główne, gotowe do wypłaty.

Jak odebrać bonus Betcris?

Odbiór bonusu powitalnego w Zakładach Bukmacherskich Betcris sprowadza się zaledwie do 6 prostych kroków, a oto one:

 • załóż konto gracza poprzez ten LINK lub podając słowo BETSIDE na formularzu rejestracyjnym
 • zaznacz zgody marketingowe (SMS, email, telefon)
 • zweryfikuj konto na stałe dodając dowód tożsamości
 • dokonaj pierwszego depozytu w kwocie min. 50 zł
 • postaw 1 kupon za minimum 50 zł (AKO3, min. 1.30 na pojedynczej selekcji)
 • wchodzi? Kasa Twoje – nie wejdzie otrzymasz 100% do 400 zł w formie freebetu

Jak widać proces odbioru bonusu w Betcris jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Gracze bardzo sobie go chwalą, albowiem bez zbędnych kombinacji w zaledwie kilka minut mogą zabezpieczyć swój kupon ewentualnym bonusowym freebetem.

Betcris bonusy – jak działają?

W Zakładach Bukmacherskich Betcris bonusy działają w prosty sposób. Ich liczba to 3 i każdy działa na takiej samej zasadzie – wpłacasz depozyt, grasz kupon – jeżeli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki netto.

Bonus Betcris 100% do 400 zł

 • wpłać minimum 50 zł
 • zagraj kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami i min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30
 • wygrana? Kasa Twoja na saldzie głównym z możliwością wypłaty
 • Przegrana? Betcris przypisze Ci freebet w równowartości netto stawki

Przyznany bonus możesz wykorzystać na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia na poziomie 1.30. Pamiętaj, że im więcej wpłacisz – np. przy 400 zł masz szansę otrzymać aż 400 zł!

Bonus Betcris 50% do 500 zł od drugiej wpłaty

 • wpłać za drugim depozytem minimum 50 zł
 • zagraj kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami i min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30
 • wygrana? Kasa Twoja na saldzie głównym z możliwością wypłaty
 • Przegrana? Betcris przypisze Ci freebet w równowartości netto stawki w kwocie 50%

W tym wypadku podobnie jak pierwszy bonus możesz wykorzystać na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia na poziomie 1.30.

Bonus Betcris 50% do 500 zł od trzeciej wpłaty

 • wpłać za trzecim depozytem minimum 50 zł
 • zagraj kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami i min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30
 • wygrana? Kasa Twoja na saldzie głównym z możliwością wypłaty
 • Przegrana? Betcris przypisze Ci freebet w równowartości netto stawki w kwocie 50%

Zasady wykorzystania bonusu są dokładnie takie same, jak przy pierwszej i drugiej gratyfikacji.

Betcris bonus – jak otrzymać maksymalną kwotę?

Oczywiście gracze, którzy chcieliby stać się użytkownikami VIP bukmachera Betcris będą chcieli skorzystać z maksymalnych kwot bonusów. Jak tego dokonać? To proste – za pierwszym razem wpłacasz 455 zł i grasz za 455 zł, za drugim 1137 zł i grasz za 1137 zł i tak samo za trzecim. Dzięki temu albo wygrasz sporo kasy, albo otrzymasz pokaźny bonus, w maksymalnej kwocie 1400 zł.

Każdy bukmacher posiadający Licencję Ministerstwa Finansów (a taką posiada Betcris) musiał zgodzić się na prawo obowiązujące w Polsce, z którego wynika, że od gier hazardowych zostaje potrącone 12% podatku do skarbu państwa, tym samym od zwrotów, które potencjalnie możesz otrzymać od Betcris online.

Jaki kupon mogę zagrać do pierwszego zakładu bez ryzyka w Betcris?

Wybór należy do typera puszczającego pierwszy bezpieczny kupon. Tutaj bukmacher nie wprowadza żadnych ograniczeń co do rynku zdarzeń. Jedynym wymogiem jest zawarcie kuponu akumulowanego (AKO), składającego się z minimum 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczej selekcji 1.30.

Możesz więc zdecydować się na obstawianie najpopularniejszych dyscyplin sportowych jak piłka nożna i mecze polskiej Ekstraklasy czy angielskiej Premier League, spotkania tenisa w tym Igę Świątek, czy mecze siatkówki w Polskiej Plus Lidze. Bukmacher daje Ci również wolną rękę jeśli chodzi o rynek zdarzeń z danego meczu – możesz obstawiać handicapy w meczu piłkarskim, ilość punktów w meczu koszykówki, czy ilość map w meczu e-sportowym CS:GO.

Bonus Betcris na start – jakie wymogi obrotu

Oferowana specjalna oferta na start w Zakładach Bukmacherskich Betcris posiada bardzo proste i przejrzyste dla typera warunki obrotu. Z pewnością poradzi sobie z nim nawet najmniej doświadczony gracz zakładów bukmacherskich.

Wszystkie 3 bonusy od Betcris posiadają takie same warunki obrotu, a oto one:

 • obrót 1-krotny (1x)
 • zakład akumulowany AKO – minimum 3 selekcje
 • każde zdarzenie musi posiadać minimalny kurs 1.30
 • brak wymogu minimalnego łącznego kursu zakładu

Bonusową kasę należy wykorzystać na kolejny zakład AKO, który możesz zawrzeć zarówno przedmeczowo, jak i na żywo.

Bonusy dla stałych graczy w Betcris

Po wykorzystaniu bonusu powitalnego, czyli zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon w Betcris można uzyskać również dostęp do stałych promocji bukmacherskich. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość zyskiwania dodatkowej kasy w takich promocyjnych ofertach jak:

 • Kursy BOOST – powiększone kursy z opcją wygrywania więcej,
 • Betcris+ do 100% więcej w zakładach AKO
 • totalny zwrot podatku
 • Bonus e-sport 25 PLN,
 • American Dream
 • Bonus urodzinowy

Dodatkowo typerzy mogą również brać udział w akcjach okazjonalnych jak choćby podwójna wygrana na Ligę Mistrzów, czy hitowe starcia w polskiej Ekstraklasie, a także wziąć udział w rankingu Sebastiana Mili i zbierać punkty do rankingu typerów. Rozwiązaniem alternatywnym dla typerów jest udanie się do sekcji “Kursowy Boost” gdzie znajdziemy dzienne zestawienie podwyżek kursowych z różnych dyscyplin sportowych.

Boost kursowy

Boost oznacza zwiększenie. Również tutaj sytuację z podniesieniem kursu danego zdarzenia, względem tego co możemy znaleźć w standardowej ofercie najlepszych bukmacherów. Podwyższone kursy są oznaczone specjalną ikonką “Boost”, możesz ją znaleźć obok kursu danej selekcji, na które została przygotowana oferta podniesionego kursu.

Podwyżki kursowe w Betcris najczęściej znajdziemy na najpopularniejsze rozgrywki danego dania, więc możemy obstawiać wysokie kursy na mecz Manchesteru City, FC Barcelony, czy rozgrywki tenisa i spotkania Huberta Hurkacza, a także na spotkania NBA w tym drużyn Los Angeles Lakers, czy Boston Celtics.

Totalny zwrot podatku

Gra bez podatku u polskiego bukmachera? Może wydaje się to obecnie nierealne, jednak Betcris przygotował dla swoich graczy zwrot podatku. Jak to możliwe? Wystarczy postawić kupon AKO składający się z co najmniej 3 selekcji o stawce minimalnej 10 zł z kursem pojedynczej selekcji co najmniej 1.30. Jeżeli Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany możesz odebrać zwrot podatku w formie darmowego freebeta o wartości 100% zapłaconego podatku od wszystkich zakładów spełniających warunki promocji.

Maksymalna dzienna kwota zwrotu jaką możesz otrzymać to 100 zł.

Bonus urodzinowy

Betcris proponuje prezent w dniu urodzin w postaci darmowego zakładu. Bardzo ważne, że nie trzeba w ogóle wpłacać pieniędzy na konto, by otrzymać tę premię finansową. Kiedy więc obchodzisz urodziny zaloguj się na swoje konto w Betcris, a otrzymasz darmową kasę na obstawianie. Urodzinowy freebet w postaci darmowego zakładu otrzymasz w kwocie 20 złotych.

Wykorzystać go można w ciągu 3 dni od otrzymania. Możesz go zrealizować tylko i wyłącznie na kuponie AKO z oferty przedmeczowej lub live. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie, który jest brany pod uwagę, to 1.30.

Wpłaty w Betcris

W Betcris wpłaty realizowane są natychmiastowo, dzięki serwisowi Przelewy24 oraz transakcjom za pomocą kodu BLIK. Dzięki nawiązanej współpracy opratora Betcris będziesz mógł doładować swoje konto poprzez usługę Skycash oraz przelew między innymi do takich banków jak mBank, NobleBank, Nest Bank, Bank Pekao, Alior, Santander, Inteligo czy ING Bank Śląski.

Minimalna kwota depozytu wynosi 10 PLN, a maksymalna 10000 PLN. Wpłat można dokonywać 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Maksymalny jednorazowy depozyt wynosi 40 000 PLN

Wypłaty w Betcris

Wypłaty zgromadzonych środków na przykład z wygranych kuponów można dokonywać tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy, który został podany przy rejestracji profilu gracza. Są one zatwierdzane każdego dnia w godzinach od 09:00 do 17:00. Ich księgowanie na koncie zależy od tego, z usług jakiego banku korzystamy. Kwota minimalnej wypłaty wynosi 20 PLN, a jednorazowo nie wypłacimy więcej niż 100 000 PLN.

Bukmacher nie pobiera również prowizji od wypłaconych środków finansowych. Opłatę może pobrać jedynie Twój bank, na który zostanie zlecone polecenie przelewu – to musisz jednak sprawdzić w swoich indywidualnych preferencjach z bankiem.

Recenzje na temat bonusu powitalnego w Betcris

Specjalnie dla Was przeszukaliśmy fora internetowe, aby znaleźć recenzje typerów, którzy skorzystali już z bonusu powitalnego Betcris. Poniżej przedstawiamy wybrane:

Recenzja typera 14566:

Odebrałem pakiet powitalny w Betcris w skład którego wchodzi 1400 zł. Jest to świetna opcja, jeżeli ktoś chce rozpocząć swoją przygodę bez utraty swojej kasy. Ja zagrałem za 200 zł, następnie za 150 zł i za 100 zł. Z jednego udało się wygrać, z drugiego przegrać, ale wygrać za freebet, a ostatni przepadł, ale i tak wyszedłem na spory plus. Mega oferta, nie ma takiej w powitalnych promocjach u buków. Gorąco polecam!

Recenzja gracza 9863:

Początkowo nie byłem zadowolony, że bukmacher Betcris nie oferuje w swoim bonusie powitalnym darmowej kasy, bo to przecież to super oferta. Potem jednak postanowiłem założyć darmowe konto i postawić swój pierwszy zakład z ewentualnym zwrotem kasy w formie darmowej gotówki. Niestety tym razem szczęście mi nie sprzyjało, bo zakład okazał się przegrany. Zagrałem swój zakład za 100 zł i otrzymałem na konto bonusowe 88 zł. Od razu zrozumiałem dlaczego Betcris oferuje taki bonus. Jest on oferowany na bardzo korzystnych warunkach, bo nie miałem żadnego problemu z obrotem kasą, która od razu przeniosła się na saldo depozytowe. Dzięki!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Co zawiera powitalny bonus Betcris?

Obecnie w startowym pakiecie od licencjonowanego bukmachera zakładów sportowych Betcris na start znajdziesz 3 bonusy od depozytu – pierwszy 100% do 400 zł, drugi 50% do 500 zł oraz trzeci 50% do 500 zł.

2️⃣ Czy warto odebrać bonus powitalny w Betcris?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto sięgnąć po bonusy startowe w Betcris. Potwierdzają to choćby przytoczone w artykule pozytywne recenzje graczy, którzy skorzystali już z dodatkowej kasy.

3️⃣ Ile wynosi łącznie bonus w Betcris?

W bonusie startowym od bukmachera Betcris możesz uzyskać łącznie 1400 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę