w

Czy Liga Europy i Egipt dadzą zarobić?! Gramy kupon o 209 zł!

Wczorajszy kupon zaświecił się na zielono wiec dzisiaj postaram się iść identyczna drogą. Kartki i niska linia bramek to coś co może się udać. Zapraszam na dubla na dzisiejszy wieczór, którego zagramy w Pzbuk.

Arsenal Londyn vs Villareal

Po emocjach związanych z ligą mistrzów przyszedł czas na rewanżowe starcia w lidze Europy. Pod lupę wziąłem mecz który jest niemal identyczny co wczorajsze starcie na Stamford Bridge. Po raz kolejny Londyn, po raz kolejny mecz drużyn angielskiej i hiszpańskiej i wkoncu po raz kolejny jedna z nich musi odrabiać straty. W pierwszym meczu górą okazali się Hiszpanie wygrywając 2-1. To starcie ma dużo podtekstów bo wkoncu trenerem Villareal jest były szkoleniowiec kanonierów, Unai Emery. Arsenal żeby uratować obecny sezon musi dzisiaj sięgnąć na wyżyny swoich możliwości. Pokonanie Hiszpanów i awans do finału byłby bez wątpienia rzeczą historyczna dla klubu. Moim zdaniem w miarę upływu czasu to goście będą czuć sie pewniej i Anglikom zaczną puszczać nerwy. Arsenal musi iść na całość jeśli chce myśleć o finale w Gdańsku. Zdecydowałem się na zagranie ilości kartek i myślę że linia 4.5 nie jest za wysoka, a w pierwszym meczu zobaczyliśmy ich aż 7.

Typ: over 4.5 kartki

Zamalek vs Smouha

Drugi typ to już starcie w egzotycznej pierwszej lidze Egiptu. Zamalek to lider tamtejszych rozgrywek, który po 19 meczach zgromadzil 41 punktów a ich bilans 33-12 jest dosyć przekonywujący do mojego typu. Drużyna prowadzona przez francusko-hiszpanski duet trenerów doskonale sobie radzi zarówno na swoim podwórku jak i na arenie międzynarodowej. Obecnie mają 4 punkty więcej od mistrza kraju Al Ahly ale i dwa mecze rozegrane wiecej. Drużyna gości zajmuje 6 miejsce w rodzimej lidze z dorobkiem 28 oczek po 19 kolejkach. W ich meczach pada sporo bramek i tylko raz w obecnym sezonie moja dzisiejsza linia nie została pokryta. W pierwszym spotkaniu obu drużyn gospodarze i dzisiejszy faworyt wygrał 2-0 i mam nadzieję że minimum taki wynik padnie i dziś.

Trzymamy kciuki i powodzenia!

Typ: over 1.5 bramki

Https://betside.pl/go/pzbuk

W drodze po awans? Gramy singiel z kursem 3,55!

Dubelek🙂