w

Niemcy i Turcja, czyli mieszany dubel na 219 zł!

Witajcie, wczorajszy dubel wszedł fajnie dlatego jak mawia klasyk, zwycięskiego składu się nie zmienia. W takim razie dziś ponownie mieszany dubel z podobnym kursem ogólnym. W pierwszym spotkaniu półfinał hokejowego Play-Offu w drugiej lidze niemieckiej. Postawiłem tutaj na overka w którym minimum 6 bramek będą musieli panowie zaprezentować. Drugie spotkanie to ostatnia kolejka w koszykarskiej Turcji. Fajny niewielki handicap na gospodarzy. Po więcej zapraszam poniżej! 

Ravensburg – Kassel 

Przed nami czwarte spotkanie półfinałowego Play-Offu. Walka o finał a finalnie o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech trwa w najlepsze. Faworytem spotkania są goście którzy prowadzą w tej klasyfikacji 2:1. Ponadto Kassel do Play-Offu podszedł jako lider tabeli a dzisiejsi gospodarze jako 7 drużyna ligi. Jak już wyżej wspomniałem Kassel prowadzi 2:1 a z racji tego, że pod uwagę wziąłem overki to warto się przyjrzeć ich ostatnim meczom. Wyglądają one następująco : 7:3, 1:4, 5:2.

Moim zdaniem mój dzisiejszy typ w którym celuje w minimum 6 bramek w meczu, powinien gładko wejść. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 17:00 a ja już z tego miejsca zachęcam do obserwacji! 

TYP : powyżej 5,5 bramki

Efes – Darusafaka

Przed nami ostatnia kolejka ligi Tureckiej. Gospodarzem jest znakomity w tym sezonie Efes który podejmie zespół Darusafaki. Typ na to spotkanie to oczywiście zwycięstwo gospodarzy w handicapie. Dokładnie mowa o różnicy conajmniej 9 punktów. Ostatnie domowe spotkanie Efes przegrał z dzisiejszym rywalem i to powinno jeszcze zaognić rywalizację oraz dreszczyk emocji przed spotkaniem. Anadolu w tym sezonie na własnym parkiecie na 14 spotkań mają 100% zwycięstw i zapewne będą chcieli pójść za ciosem i mieć kompletną skuteczność. Darusafaka na ostatnie wyjazdowe 15 spotkań wygrała jedynie 6 co nie daje dużej motywacji do dzisiejszej potyczki. 

Mecz rozpoczyna się dość wcześnie bowiem pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 14:15. Gorąco zachęcam do przejrzenia tego spotkania bo warto. Kilka punktów różnicy a kurs robi się już ciekawy. Wszystkim którzy dotarli do tego miejsca analizy życzę dobrego dnia i trafionych kuponów, a tym którzy nie dotarli… również 🙂 

TYP : handicap (-8,5) – 1

https://betside.pl/go/forbet

Nasze podwórko i Serie A. Dubel o 303 zł!!

Polskie granie