w

Czy kraj kwitnącej wiśni pozwoli Nam cieszyć się zielonym kolorem?

Debiut na stronie Betside mam już za sobą i czas na kolejny kupon i zaczniemy z samego rana od Japonii i tamtejszej pierwszej i drugiej ligi. Mam nadzieję że analiza i moja propozycja dubla przekona Was do tego kierunku obstawiania.

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Omiya Ardija – Albirex Niigata, zapowiedź, statystyki i typ.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 5.00 Polskiego czasu i będzie to spotkanie J2 League. W tym meczu moją propozycją będzie over bramkowy. Liga Japońska dopiero jest po pierwszej kolejce i wiele jeszcze nie można powiedzieć o dyspozycji drużyn jednak uważam że można zaryzykować +2 bramki w tym spotkaniu.

Źródło: Flashscore

Głównym argumentem przemawiającym za moim typem są bezpośrednie spotkania obu ekip. Jak widać na zdjęciu wyżej na ostatnie 5 spotkań 3 razy był pokrywany mój over i to bez problemu a pozostałe 2 mecze przyniosły by Nam zwrot. Pierwsza kolejka w Japonii dla gospodarzy była pechowa i przegrali z Yokohamą w doliczonym czasie tracąc bramkę na 3:2. Goście pierwszy mecz w tym sezonie zakończyli remisem 0:0 ale podejrzewam że też nie są zbyt zadowoleni z otwarcia nowego sezonu

Typ: +2 bramki w meczu.

Kashima-Kawasaki, zapowiedź, statystyki i typ.

Kolejny mecz jest to spotkanie J1 League i rozpocznie się o godzinie 7.00 i naprzeciw siebie stanie czwarta i pierwsza drużyna poprzedniego sezonu więc zapowiada się ciekawy mecz. Tutaj moją propozycją jest również +2 bramki.

Źródło: Flashscore

W pierwszej kolejce tego sezonu lepiej zaczęli gospodarze, którzy odnieśli zwycięstwo na wyjeździe pokonując G-Osakę aż 3:1. Natomiast zespół Kawasaki wygrywając po pierwszej połowie musiał w drugiej uznać wyższość rywala przegrywając 4:2. Bezpośrednie spotkania obu ekip także napawają mnie optymizmem jak i ilość strzelonych bramek w pierwszych meczach. Na ostatnie 5 spotkań aż 4 zakończyły się pokryciem mojej propozycji. W tym meczu także zastanawiałem się nad zagraniem singla btts wraz z +2.5 bramki ale wybrałem bezpieczniejsza opcję.

Typ: +2 bramki w meczu.

Analizując statystyki, bezpośrednie spotkania a także zachowując ostrożność związaną z tym że to dopiero drugi mecz po przerwie to mam nadzieję że ten kierunek gry przyniesie zysk i przekona Was do zaglądania w te rejony świata.

Źródło: Lvbet

Komentarze

Ładowanie…

Hit na “dnie” czyli starcie Legii z Wisłą. Kto okaże się lepszy?

Typ na nockę. Lecimy po gruuuby kurs w Argentynie!