w

Oslo konkurs indywidualny – Raw Air co obstawiać?

Po ostatniej świetnej serii naszych kuponów notujemy na koncie 5/5! Czy dzisiaj podtrzymamy passę świetnego typowania i trafimy szósty zakład z rzędu? Skupimy się znów na skokach, tym razem na konkursie indywidualnym w Oslo – rozgrywanym w ramach cyklu Raw Air. Kto faworytem do wygrania indywidualnych zmagań na skoczni normalnej w Oslo?

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Kto faworytem w Oslo 05.03.2022?

Według legalnych bukmacherów jak na przykład Fortuna, czy STS głównym faworytem jest Stefan Kraft, który ostatnio jest w wybitnej formie. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 2,25 – czyli idealnie na podwojenie. Moim zdaniem nie ma w tym kursie żadnego value – jak pokazało wczoraj Oslo, wiatr może zmieniać kierunek i być spora loteria. Stąd jeżeli miałbym pokusić się o typ na zwycięzce to wybrałbym wysoki kurs na Graneruda wynoszący 6.00.

Zapowiedź pary h2h Wolny vs Wellinger

Kuba Wolny wraca do Pucharu Świata po występach w Pucharze Kontynentalnym. Co ciekawe występy były naprawdę przyzwoite, bo potrafił zajmować miejsca nawet na podium. Oczywiście PŚ to nie to samo co skoki w niższej randze, jednak wydaje się że jego forma jak i pozostałych reprezentantów znaczenie się podniosła.

Wellinger zalicza w tym sezonie straszny dołek formy i myślę, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby skakanie w Pucharze Kontynentalnym. Fatalny występ w Lillehammer i właściwie mógł zostać odesłany do domu. Dostał jednak szansę również i tutaj w Oslo – treningu przeciętne, aczkolwiek lepsze niż w Lillehammer. Wydaje mi się, że maksymalnie co może wywalczyć to TOP 30, ale to przy dobrym układzie wiatru i stawki.

Co obstawiać podczas konkursu indywidualnego w Oslo?

Jako, że oferta dzisiaj nie zawiera pewniaków, to wybrałem valuebeta. Wydaje mi się, że Kuba Wolny może powalczyć dziś nawet o TOP 30. Liczę, że to będzie kolejny bet z Polakiem, który w ostatnim czasie da nam dobrze zarobić. Wybieram kurs 1,65 na Jakuba Wolnego w parze z Andreasem Wellingerem.

Zapowiedź typu Johansson TOP 15

Robert Johansson jest zdecydowanie na fali wznoszącej. Nie do końca zauważają to zakłady bukmacherskie, które w dalszym ciągu oferują wysokie kursy na tego zawodnika. Wczoraj Robert skakał bardzo dobrze – na treningach zajmował czołowe lokaty, natomiast podczas konkursu mikstów popsuł pierwszy skok. Według mnie było to spowodowane warunkami, które były dość mocno niekorzystne. W drugim skoku zdecydowanie mi zaimponował swoim świetnym dalekim skokiem. Jeżeli ktoś chce podbić mocno kurs to można tutaj zagrać Johansson TOP 10- jednak w nierównych warunkach może być o taki typ dość ciężko. Ja wybieram bezpiecznie miejsce w 15. na podwojenie naszego budżetu z powyższym betem.

Komentarze

Ładowanie…

As Roma – Atalanta Bergamo! Singiel prosto ze Stadio Olimpico

Typy na szlagier w Niemczech i Premier League. Bez ryzyka w Superbet