Search
Close this search box.

BETFAN - Legalny Bukmacher

Opis bukmachera, promocje, bonusy na start

Spis treści

 1. BETFAN – Najważniejsze informacje.
 2. Zakład bez ryzyka do 600 PLN w BETFAN.
 3. Promocja Pudziana.
 4. Rankingi “Simply The Bet” oraz “Simply The Game”.
 5. Bet Friends.
 6. Legalny bukmacher.

BETFAN – Najważniejsze informacje o bukmacherze

BETFAN to jeden z najbardziej popularnych serwisów, który oferuje zakłady bukmacherskie w Polsce. Jej oferta obejmuje możliwość obstawiania różnych wydarzeń sportowych, e-sportowych oraz rozrywkowych. Oczywiście dostępne są również zakłady bukmacherskie na żywo, czyli w trakcie trwania spotkań. Warto zaznaczyć, że bukmacher ten został legalnie zarejestrowany na terenie Polski i płaci w naszym kraju podatki. Oznacza to, że korzystanie z jego usług nie łamie zasad określonych w ustawie antyhazardowej.  Serwis ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród graczy ze względu na swoje liczne zalety, jakimi są świetne bonusy i promocje. Zakład bez ryzyka w BETFAN to jedna z najlepszych ofert powitalnych dla nowych użytkowników. Drugą bardzo interesującą promocję jest “Promocja Pudziana”, która cieszy się sporym zainteresowaniem użytkowników. Ranking Simply The Bet to kolejna zaleta tego bukmachera. Co najważniejsze BETFAN to legalny bukmacher, dzięki czemu nie musisz obawiać się o kłopoty z polskim prawem.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN w BETFAN

Kod promocyjny “BETSIDE” w BETFAN gwarantuje Wam dostęp do pierwszego kuponu, jakim będzie zakład bez ryzyka w BETFAN na start aż do 600 PLN! Taka promocja jest doskonała do przetestowania bukmachera oraz zapoznania się z jego witryną, aplikacją oraz ofertą. Co więcej, nie musicie obawiać się o przegraną, ponieważ to jest Cashback, czyli zakład bez ryzyka w BETFAN to jedna z uwielbianych promocji przez użytkowników, ponieważ nie ponoszą oni wtedy żadnego ryzyka. Mają szansę wygrać duże pieniądze, więc dlaczego by z tego nie skorzystać?

6000 PLN CASHBACK - sprawdź zakład bez ryzyka betfan
BETFAN - zakład bez ryzyka 600 PLN

Krok po kroku, aby uzyskać zakład bez ryzyka:

 1. Rejestracja u bukmachera BETFAN z kodem promocyjnym: BETSIDE
 2. Pierwsza wpłata przynajmniej w wysokości 50 PLN.
 3. Pierwszy zakład, który zostanie zagrany będzie to zakład bez ryzyka.
 4. Maksymalna kwota, którą można otrzymać z powrotem to 600 PLN.
 5. Każdy gracz otrzymuje tylko jeden zakład bez ryzyka.
 6. Aby przenieść środki z konta bonusowego na saldo główne, użytkownik musi obrócić swoim bonusem jednokrotnie, a kupon musi zawierać co najmniej trzy zdarzenia. Kurs ogólny kupon powinien być na poziomie 3.80 lub wyższym.

Promocja Pudziana – czyli do 1000 PLN od depozytu w BETFAN

Każdy gracz, który podczas rejestracji w BETFAN użyje naszego kodu kwalifikuje się do akcji “Promocja Pudziana”. Ta promocja polega na dodatkowych pieniądzach od drugiej wpłaty. W ramach tej akcji każdy nowy użytkownik może zgarnąć do 1000 PLN. Co zrobić, aby uzyskać więcej środków na start?

Sprawdź bonus do 1000 PLN 100% od depozytu u legalnego bukmachera BETFAN
Oferta BETFAN ze 100% bonusem od depozytu do 1000 PLN

W pierwszej kolejności należy dokonać drugiej wpłaty, a kwota jej jest dowolna. Natomiast, aby wziąć udział w tej promocji należy wpłacić przynajmniej 100 zł. Jeśli wpłacisz dokładnie taką kwotę to dokładnie drugie tyle dostaniesz na swoje konto bonusowe. Maksymalna kwota jaką możesz uzyskać w tej promocji to 1000 PLN. Pamiętaj, żeby odblokować ten bonus najpierw musisz jednokrotnie obrócić swoim bonusem. Masz 14 dni, aby obrócić swoim depozytem, a ten czas jest liczony od momentu aktywacji bonusu.

Aby przenieść bonus z konta bonusowego na saldo główne należy obrócić swoim bonusem trzykrotnie, przy czym kupon musi zawierać przynajmniej trzy zakłady. Każdy z nich musi mieć kurs w wysokości 1.30 lub więcej oraz kurs ogólny kuponu musi wynosić 2.50 lub więcej.

Tak jak można zauważyć, promocja Pudziana jest bardzo prosta, dlatego bardzo wielu nowych użytkowników z niej korzysta. Ten bonus z pewnością działa korzystnie na wizerunek firmy BETFAN, a to nie wszystko z ich promocji.

BETFAN – jeszcze więcej promocji

Ranking typerów: “Simply The BET” oraz “Simply The GAME”

Simply The BET to cotygodniowy ranking graczy, którzy dzięki obstawianym kuponom zbierają punkty do tej właśnie zabawy.

BETFAN co tydzień nagradza 50 użytkowników, którzy zbiorą najwięcej punktów w rankingu Simply The BET. Pamiętaj, żeby wziąć udział w promocji Simply The BET najpierw musisz się do niej zapisać. Jeśli już to zrobiłeś to zobacz, ile punktów otrzymasz za swoje postawione zakłady.

Zwycięskie kupony:

 • Przedmeczowe: stawka liczba zdarzeń x 1
 • Live: stawka x liczba zdarzeń x 2

Przegrane kupony:

 • Przedmeczowe: stawka x liczba zdarzeń x 2
 • Live: stawka x liczba zdarzeń x 4

Simply The Bet w BETFAN
BETFAN - nagrody w rankingu Simply The Bet

 • Nagrody są bardzo atrakcyjne, ponieważ w puli co tydzień znajduje się aż 10 tysięcy złotych. Przypisane nagrody do poszczególnych miejsc znajdziecie na zdjęciu powyżej.

Z kolei ranking Simply The GAME dotyczy wszystkich zakładów na sporty wirtualne oraz gry karciane. Dokładniej chodzi o ofertę z TV BET, czyli: bakarat, poker, blackjack oraz oczywiście sporty wirtualne, których jest naprawdę sporo. Nagrody nie są mniej atrakcyjne niż w Simply The BET. Tutaj co tydzień aż 30 najlepszych graczy otrzymuje 2000 PLN.

Bet Friends - 100 zł na głowę za zaproszenie
BET FRIENDS - zgarnij z kumplem 100 PLN

 1. Wyślij z posiadanego przez siebie konta specjalny kod swojemu znajomemu (ten kod uzyskasz wpisując na stronie promocji Bet Friends swój adres mailowy).
 2. Twój przyjaciel podczas zakładania swojego konta w BETFAN musi użyć właśnie tego kodu.
 3. Następnie twój kolega powinien wpłacić przynajmniej 100 PLN na swoje konto BETFAN.
 4. Gdy twój przyjaciel obróci swoim depozytem przynajmniej trzykrotnie (czyli, gdy zagra za 300 zł) grając kupony z kursem minimalnym 1.80 to oboje otrzymacie bonus w wysokości 100 PLN.

Matchday BOOST – większe i lepsze kursy

Matchday Boost również trzeba zaliczyć do promocji w BETFAN. Dzięki tej akcji możesz zagrać wyszczególnione zdarzenie z najlepszymi kursami na rynki. Matchday Boost najczęściej obejmuje mecze piłkarskie, a dokładniej wynik spotkania. Dlaczego gracze tak bardzo lubią tę akcję? Ponieważ każdy z użytkowników grając wyższy kurs ma szansę zgarnąć większą wygraną. Często ta kwota jest wyższa o kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt złotych!

Sprawdź MATCHDAY BOOST u Legalnego Bukmachera BETFAN
Matchday Boost w BETFAN

BETFAN – nie tylko zdarzenia sportowe

BETFAN w swojej ofercie posiada nie tylko mecze sportowe, ale również zdarzenia z kategorii rozrywki. Do tej grupy możemy zaliczyć takie rzeczy jak:

 • Media
 • Show-biznes
 • Ekonomia
 • Polityka
 • Pogoda
 • Sytuacje z życia sportowców
 • Oraz wiele innych bardzo ciekawych propozycji.

Obstawiaj najważniejsze wydarzenia czy wydarzenia polityczne na BETFAN
Graj o wydarzenia niekoniecznie sportowe z BETFAN

BETFAN – aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi korzysta tylko i wyłącznie z telefonów komórkowych. BETFAN umożliwia typowanie z praktycznie każdego miejsca, ponieważ posiada swoją aplikację na IOS oraz Android. W aplikacji możesz obstawiać zakłady przedmeczowe oraz live. Obstawisz również zakłady na sporty wirtualne oraz zdarzenia z kategorii rozrywki. Bez najmniejszych problemów dokonasz również wpłaty oraz wypłaty swoich środków. BETFAN w swojej aplikacji oferuje również funkcję “My Bet”, dzięki której możesz zaproponować wymyślony przez siebie zakład.

CASHOUT W BETFAN

BETFAN oferuje oczywiście opcję CASHOUT, czyli wcześniejsze zakończenie swojego zakładu. Gracz sam decyduje o tym kiedy skończy się kiedy zakład. Np. Postawiłeś na to, że Real Madryt wygra mecz. Jest 70 min i Real prowadzi 1:0, ale masz obawy, czy uda im się dowieźć wynik do końca spotkania. W tej sytuacji możesz skorzystać z opcji CASHOUT, dzięki której zamkniesz swój zakład i otrzymasz kwotę, która będzie ukazana podczas zamykania zakładu.

CASHOUT w BETFAN - wypłacaj kiedy chcesz
BETFAN posiada możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu

BETFAN – Metody płatności

Konto w BETFAN można zasilić jedną z metod płatności elektronicznych. Minimalna kwota, jaką można wpłacić wynosi 2 PLN. Wpłata najczęściej trwa dosłownie chwilę, co jest bardzo satysfakcjonujące. BETFAN nie pobiera żadnych prowizji od wpłat, co jest bardzo istotne. Metody wpłat:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • Karty Visa/Mastercard

Formy płatności w BETFAN
Formy płatności, jakie oferuje bukmacher

Jeśli chodzi o wypłaty to również są na bardzo wysokim poziomie. Przez cały tydzień w godzinach 8:00 – 00:00 na swoje pieniądze czekasz maksymalnie 15 minut, co jest czymś fantastycznym. Niezależnie od wypłacanej kwoty czekasz tylko chwilę.

BETFAN – legalny bukmacher

BETFAN to bardzo młody legalny bukmacher na polskim rynku. Ta firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów w 2018 roku, jednak na rynku bukmacherskim pojawili się w 2019 roku. BETFAN cały czas się rozwija, o czym może świadczyć nawiązanie współpracy z Mariuszem Pudzianowskim. W Polsce zakłady bukmacherskie są dostępne dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat. Dzięki temu, że BETFAN to legalny bukmacher nikt nie musi się obawiać, że w jakiś sposób łamie polskie prawo.

Nr licencji BETFAN-a wydanej 29 października 2018 r. przez Ministerstwo Finansów to: PS4.6831.3.2018. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a dodatkowe istotne dane to: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

MIEJSCE W RANKINGU

2.

miejsce

BETFAN logomini 1

kod bonusowy od rejestracji

RAZEM: +1600 PLN

BONUSÓW NA START

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.