w

Czy Japonia znowu zazieleni Nam kupon?

Ostatnio dubel z kraju kwitnącej wiśni zaświecił się na zielono i spróbujemy to powtórzyć i tym razem. Dzisiaj mam dla Was propozycje na jutrzejszy poranek więc zapraszam do analizy i do zapoznania się z moimi propozycjami.

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Kawasaki – Urawa, zapowiedź, statystyki i typ.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się jutro o 11.00 i spotkają się między sobą 2 i 16 drużyna J1 League po 2 kolejkach. Jest to początek sezonu ale już zaczynają się pojawiać faworyci do mistrzostwa.

Źródło: Flaschscore

W tym spotkaniu zdecydowałem się zainteresować bramkami i zagraniem +2 bramki w meczu. Po trzech kolejkach ilość goli w meczu gospodarzy jest dość sporo i średnia wynosi 3 gole na spotkanie. Natomiast u gości wygląda to trochę gorzej i wynosi to 2 bramki na mecz. Bezpośrednie spotkania wyglądają nie najgorzej i na 5 ostatnich spotkań 2 razy bramki pokryły over a 3 razy na zwrot.

Typ: +2 bramki w meczu.

Yokohama F. – Vissel Kobe, zapowiedź, statystyki i typ.

Kolejne spotkanie z dubla rozpoczyna się trochę później bo o 11.30. Spotkają się między sobą 5 i 14 drużyna ligi. W tym meczu zagramy trochę ryzykowniej bo będzie to +2.5 bramki w całym spotkaniu.

Źródło: Flaschscore

Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco ze względu na ilość bramek, które wpadają w tym sezonie w meczach Yokohamy. Średnia jest imponująca i wynosi 4.66 gola na spotkanie. Gorzej to wygląda u gości i jest to 2 bramki na mecz ale Kobe stać na dobry mecz i na straszenie gospodarzy i zmuszenie bramkarza do wyciągania piłki z siatki. Ciekawie też wygląda tabela najlepszych strzelców gdzie pierwsze 3 miejsca zajmują zawodnicy Yokohamy. Bezpośrednie spotkania wyglądają dobrze i na 5 ostatnich meczy aż 3 pokryły moją propozycję i na to liczę jutro.

Typ: +2.5 bramki w meczu

Źrodło: Lvbet

Patrząc na ostatnie spotkania, formę strzelecką obu ekip jak i bezpośrednie mecze rozgrywane między sobą liczę że i tym razem będziemy cieszyć się z zielonego kuponu i fajnie zaczniemy jutrzejszy dzień.

Komentarze

Ładowanie…

Dla każdego coś dobrego, czyli propozycje singla i dubla na dzisiejsze spotkania!

Tenis i hokej to dobre połączenie? Typy na dziś o 290 PLN!